Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégám jogosan akad ki...

Kollégám jogosan akad ki emiatt a dolog miatt?

Figyelt kérdés
Előre mondom, a kollégám teljesen normális, jópofa fickó, jó vele együtt dolgozni, jókat hülyülünk együtt munkahelyen és azon kívül. Mint minden embernek, neki is vannak hóbortjai. Az övé az, hogy amikor valakivel telefonon beszél, és az illető úgy köszön el tőle, hogy "viszontlátásra", akkor ő ezen képes egészen extrém módon bepöccenni, és miután letette a telefont, hosszú percekig magyarázza, hogy ilyenkor mindig úgy köszönünk el, hogy "viszonthallásra" mivel a telefonban nem látjuk egymást. Egyébként teljesen igaza van, de szerintetek ezen ennyire nagyon fel kell háborodni? Mi már többször is mondtuk neki, hogy ne idegesítse ezen magát fölöslegesen, de neki valamiért ez nagyon benne van a fejében és nem enged belőle. Az ügyfélnek sosem mondja természetesen, csak utána engedi ki a gőzt.
2023. febr. 25. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Erre csak annyit tudnék mondani, hogy szerencsés vagy ha csak ennyi gondod van az életben. Ha pedig nem így van, akkor katasztrofális lehet a közeledben élni. El sem tudom képzelni, hogy mit művelhet egy valós probléma esetén.
2023. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy akad ki? Ideges lesz agresszívan, kiabál, csapkod, vagy csak percekig magyaráz?
2023. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem picit túlreagálja.

Csináljatok róla valami mémet. :)

2023. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen kiakadni.
2023. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es, igen, hangosan kiabál ilyenkor, sőt volt, amikor ki is ment a szobából. Mondom, igaza van, csak tényleg ennyire fel kell hogy menjen nála a pumpa?

Amúgy nem értem mi a baj a kérdéssel, nem értelmesen írtam, vagy miért válaszoltad ezt 1-es?

2023. febr. 25. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 szerintem félre értetted. Úgy gondoltam, hogy ha az én kollégám lenne, akkor kb ennyit tudnék mondani neki egy ilyen kirohanás után.(1)
2023. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, Ja hogy te ezt mondanád neki, bocsánat, valóban félreértettem. Amúgy minket nem zavar vele (3-an vagyunk a szobában), mert ha közben mi is telefonálunk, akkor nem kezd el kiabálni, hogy mindenki hallja, de volt, hogy emiatt kiment dohogni. Alapvetően humoros ember aki szinte mindenből viccet csinál, de valamiért ez kifejezetten zavarja.
2023. febr. 25. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ilyen problémáim lennének csak. :(
2023. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hamar felhúzza magát kis dolgokon, gondom otthon is van ebből problémája. Nem mondanám higy "jogos". Alapból egy nap mindig vannak kis bosszantó dolgok, ezért nem szabad kiakadni ilyen kis dolgokon.

Nem szeretem az ilyen kiakadásokat a semmiért, kivéve ha valakinek nagyon stresszes időszaka van mert történt valami. De itt most nem erről van szó. Kicsit olyan mint Jekyll and Hyde.

2023. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor gondolom, mikor messengeren ír neki valaki, és azt írja hogy "hallod", már eret is vág. 🤣
2023. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!