Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikezdett velem a főnököm, és...

Kikezdett velem a főnököm, és nekem is tetszik ő. Milyen pozitív és negatív következményei lehetnek, ha lefekszem vele? Van felesége, 25/N vagyok

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 10:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
26%
8-as: szerintem meg inkább jogos önvédelem.
2023. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Ha tuti kirúg, ha megun akkor inkább nem mennék bele, de úgyis bele fogok, mert annál inkább vonz...
2023. márc. 3. 11:37
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Akkor neked már mind1! :(

2023. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%
Engem őszintén érdekel, hogy hogy tervezed, mi lesz, mit szeretnél? Mire számítasz? Milyen elvárásaid vannak felé, ha összejöttök? Komolyan érdekel a te oldalad emberileg. Nem szidlak, mert biztosan nem vagy ettől rossz. Én nem a társadalmi megítelését nézem a dolognak.
2023. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Bármi is lesz a vége, neked nagyon fog fájni.


Ja, amíg tart a viszony, nyilván megmarad az állásod. De MINDENKI tudni fogja a munkahelyeden. Akkor is, ha nem hirdetitek, és akkor is, ha senki nem említi. Még fiatal vagy, talán nem hiszed el, de ez lesír, hogy kivel mi a szitu. Mintha neon villogna a homlokodon, hogy te vagy az új csaj, az a szánalmas kis buta, akit a főnököt szopja.


Pozitív következmény: tanulhatsz majd belőle, ha egy idő után csitul a szégyen és a fájdalom, amiről most még nem sejtesz semmit.

2023. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
40%

Azért érdekes, hogy azt senki nem tartja problémának, hogy a főnök az alkalmazottjával kezd ki és akarja csalni a nejét, az tök normális és rendben van ?!


Ha az alkalmazott védekezne, az meg már bűncselekmény?!

2023. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefekszel vele és kiderül, már tutira nem fogod szeretni azt a munkahelyet.
2023. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
76%

16-os


A kérdező jelezheti a vezetőség vagy a hr felé, ha szexuális zaklatást tapasztal.

2023. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%
16: A védekezés az, hogyha nemet mond és/vagy megfenyegeti a főnököt, hogy feljelenti zaklatásért, ha nem áll le. De az nem, hogy belemegy, és felveszi a kufircot.
2023. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
49%

"A kérdező jelezheti a vezetőség vagy a hr felé, ha szexuális zaklatást tapasztal."


Aha! És mit fog vajon elérni? A végeredmény ugyanaz: nem lesz munkája vagy ha meg is marad ott, már nem fogja szeretni.

2023. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!