Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikezdett velem a főnököm, és...

Kikezdett velem a főnököm, és nekem is tetszik ő. Milyen pozitív és negatív következményei lehetnek, ha lefekszem vele? Van felesége, 25/N vagyok

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 10:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#30, szerintem a kérdező idáig nem jutott el xD már belement a flörtbe, nem lát ki a ködből.
2023. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Következménye az lesz hogy te leszel a céges lotyó akit a főnök megb***ott
2023. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Belementem ezután nem sokkal, mikor ezt a kérdést írtam. 3 hónapig tartott a viszony. Július óta nem szexeltünk. Múlt héten rúgott ki. Az összes találkozót/ szexet felvettem hangfelvételre. (Még nem tudja) Mit csináljak? Hogy csináljam. 1 hónap a felmondási idő.
2023. okt. 5. 04:54
 34/37 anonim ***** válasza:
Összespóroltad a pénzt, amit bírságként fogsz fizetni, miután elítéltek engedély nélküli hangfelvétel készítéséért?
2023. okt. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Miert rugott ki?
2023. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Dehogy vetted fel...
2023. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát akkor te még csak nem is élvezted, az egészet valami számításból csináltad :D gusztusos lehetett :)

Szerintem teljesen mindegy, mit javasolnak itt az idegen emberek (eddig is mindegy volt), menj tovább azon az úton, amit jónak tartasz.

Majd egyszer tanulsz belőle.

2023. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!