Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Korrekt döntés részemről...

Korrekt döntés részemről mindennemű párkeresési szándéktól távol tartok magam, mert nem keresek jól és egy ilyen ember ne akarjon párt magának? Mert „mire fel“?

Figyelt kérdés

Szarul keresek, noha diplomás vagyok és ez így még rosszabbá teszi a helyzetemet. Mert ha 8 elemivel szart keresnék az egy dolog, na de diplomával bőven nettó 200 alatt keresni másik szitu.

És úgy gondolom, egy ilyen ember ne akarjon magának párt. Aki ennyire képes csak mint én annak nincs joga senkihez.

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás részemről?


2023. márc. 28. 08:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

A.válaszom: Abszolút korrekt, így több marad a normális embereknek. :)

B.válaszom: Te sem a józan gondolkodásoddal szereztél diplomát. Őszintén szánom azokat az embereket, akiknek már annyire elvette az eszüket a sok fészbukozás, hogy csak csak a pénz és külsőségek vonalon tudja elképzelni az életét.

2023. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Az önsajnáltatás helyett inkább iratkozz be valami okj-s tanfolyamra, ha ennyire zavar a fizetésed és válts pályát.
2023. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

"iratkozz be valami okj-s tanfolyamra, ha ennyire zavar a fizetésed és válts pályát."


4 db OKJ-s képzésem van, mind 54-es sorszámú vagyis emelt szintű. Szart érnek ezek semmi többet. Papírt ad, gyakorlatot nem, sehova se kellek egyikkel se.

2023. márc. 28. 08:30
 4/49 A kérdező kommentje:

"hogy csak csak a pénz és külsőségek vonalon tudja elképzelni az életét."


Te , ha nő lennél (vagy az is vagy?) mit szólnál egy olyan pasihoz aki alapból nem túl jól néz ki ÉS MÉG csóró is? Na mit? Azt hogy kopj le...

2023. márc. 28. 08:31
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak kifogások. Ha szeretnél párt, akkor keresnél. Nincs motivációd sem változtatni az életeden, sem megosztani az életedet mással.

Egyébként az egyik hozná a másikat:

-ha találnál párt, lehet váltanál munkahelyet

-ha váltanál munkahelyet, lehet megjönne a kedved a párkereséshez.

De amíg egyikre sincs igényed, addig nem fog változni a hozzáállásod.

2023. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%
A párom, mikor öszejöttünk, a pánikrohamos betegsége miatt otthon lakott az anyjával és 4 órás ügyfélszolgálatos munkát csinált, fele annyit keresett, mint most. Nem a pénze miatt szerettem meg.
2023. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

"-ha váltanál munkahelyet, lehet megjönne a kedved a párkereséshez."


Épp most váltottam heylet tavaly nyáron. Ez nem jött be...

igaz nem egészen önszántamból jöttem el, na de váltottam!


(és rájöttem arra is, a "szar munkahely" fogalma relatív... az embernek van egy szar munkahelye, és átmegy egy másikra és rájön...hogy nem is volt az olyan szar... mert az új, na az a szar!! és ez még mindig nem az alja ám! lesz ennél még lejjebb is)

2023. márc. 28. 08:37
 8/49 Kései Sirató ***** válasza:
24%

Az Aldi, Lidl nem kér diplomát és kétszer ennyit keresnél. Gondolom, tanár vagy, vagy hasonló.

Persze akkor hétvégén is dolgoznod kellene. Valamit valamiért.

A helyedben én simán keresnék párt. joga van hozzá minden felnőttnek. Az élethez való hozzáállásod nem "korrekt" kell, hogy legyen, hanem gyakorlatias.

2023. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Párt miért ne kereshetne? Gyereket vállalni, na az már más kérdés.
2023. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Lilluci27 ***** válasza:
10%
Teljesen jó döntés, maradj hű az elveidhez!
2023. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!