Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Korrekt döntés részemről...

Korrekt döntés részemről mindennemű párkeresési szándéktól távol tartok magam, mert nem keresek jól és egy ilyen ember ne akarjon párt magának? Mert „mire fel“?

Figyelt kérdés

Szarul keresek, noha diplomás vagyok és ez így még rosszabbá teszi a helyzetemet. Mert ha 8 elemivel szart keresnék az egy dolog, na de diplomával bőven nettó 200 alatt keresni másik szitu.

És úgy gondolom, egy ilyen ember ne akarjon magának párt. Aki ennyire képes csak mint én annak nincs joga senkihez.

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás részemről?


2023. márc. 28. 08:25
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Na és akkor mivel . lássuk mibe tudsz belekötni.


Tanult dipomás ember vagyok, ennek megfelelő szakterületi (és bitangszarul fizető) munkakörben lévén közig.


Ápolt vagyok, ellátom magam, mosok főzök takarítok. Kocsim nincs mert MIBŐL Lenne.... benzin stb miből...

Nem járok Armani öltönyben (mert miből..) de ami ruha rajtam van az tiszta vasalt stb.


nem iszom nem dohányzom nem kábszerezek nem kocsmázok nem lovizok stb. stb..

Heti 4-5 könyvet kiolvasok.

Akkor mi is velem a gond?

Várom a választ.

2023. márc. 28. 18:24
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4-5 könyv?

Hány barátod van? Milyen gyakran találkozol velük?

2023. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

"Hány barátod van? Milyen gyakran találkozol velük?"


Tudod te erre a választ....

2023. márc. 28. 18:32
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
43, kétlem, hogy ismernénk egymást, vagy ha igen, nem ismertelek fel, szóval nem, nem tudom a választ.
2023. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátaid, hiszen akkor velük valamelyest meg lehetne ezt beszélni. Nem kellene idegenek véleménye

Tehát lelkileg nem vagy rendben. Addig ne is akarj kapcsolatot, mert ezt az állapotot valakire rászabadítod, szegény sírva fog menekülni.

Ahogy írta valaki, személyiséget kellene fejleszteni. Ha saját magadra rátalálsz, senkit nem fog érdekelni a kocsi, az armani öltöny, és ami a legjobb, téged sem. 😉

2023. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Lilluci27 ***** válasza:
100%
A bogyó és babóca nem számít ám egy könyvnek. Így is megvan a hét 4-5? Amúgy ha ennyit olvasol mikor van időd itt rinyalni?
2023. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk le. Nincs sikere a nőknél, de ezen helyzetet igyekszik fejben úgy alakítani, mintha ez tudatos döntés volna részéről, így könnyebben feldolgozhatóvá téve önmaga számára a helyzetet.


Mondjuk ártani nem árt vele senkinek csak önmagát veri át vele, aztán mire rájön, hogy mégiscsak kéen csajozni, akkor már késő lesz lehet.

2023. márc. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Közigazgatásban dolgozol?

Próbálj pályázni osztályvezetői állásokra, ott jobban keresnél. Van már gyakorlatod, lehet, hogy összejönne.


Szerintem nincs veled semmi baj, az országunkkal van baj, nem a te hibád, hogy nem becsülik a szellemi munkát.

2023. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
79%
De most ti tényleg nem vágtátok le, hogy ez csak az alapítványi iskolás troll újabb kamukérdése? 🙂
2023. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!