Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Korrekt döntés részemről...

Korrekt döntés részemről mindennemű párkeresési szándéktól távol tartok magam, mert nem keresek jól és egy ilyen ember ne akarjon párt magának? Mert „mire fel“?

Figyelt kérdés

Szarul keresek, noha diplomás vagyok és ez így még rosszabbá teszi a helyzetemet. Mert ha 8 elemivel szart keresnék az egy dolog, na de diplomával bőven nettó 200 alatt keresni másik szitu.

És úgy gondolom, egy ilyen ember ne akarjon magának párt. Aki ennyire képes csak mint én annak nincs joga senkihez.

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás részemről?


2023. márc. 28. 08:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
36%

Nincs gond ezzel, amit leírtál. Van aki még itt tart, hogy más a hibás. A rendszer, a szar fizu, stb. Mindenki, kivéve az, aki tudna is tenni érte. Saját maga.

És nem szemrehányásként, mert pontosan én is ugyanígy gondolkoztam sokáig. Tehát átérzem. Csak nekem volt egy pont, egy motiváció, hogy megoldjam az életemet. Hogy azt csináljam, amihez értek. Hiába nincs róla papírom, érettségim sincs, mégis "eladtam" magam egy jó önéletrajzzal, bemutatkozással. És 200 felett kapok. Tudom, a magyar társadalomban sok ember szerint az a valaki, akinek van papírja arról, hogy valaki. De szerintem meg attól valaki, ami benne van. Az pedig nem a papírra van leírva.

2023. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, milyen végzettségeid vannak? Diploma + 4 szakma azért elégnek kellene lenni.... Igazából ha már folyékonyan beszélsz angolul, már az elég egy nettó 300as munkához, még végzettség sem kell hozzá..


Szóval mik a végzettségeid?


Párod meg nem fizu alapján lesz, szóval ezzel a hozzáállással akkor sem tudnál párt találni, ha 8x ennyit keresnél. Ha meg a hozzáállásodon változtatnál, a mostani fizud mellett is találhatnál párt. De ez a te döntésed.

2023. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

".. Igazából ha már folyékonyan beszélsz angolul,"



semmilyen szinten nem beszélek angolul. Mielőtt elkezdenéd hogy de a diplomához kellett nyelvvizsga... igen kellett. Van is egy olasz közepem 15 éve tettem le megnyikkanni nem tudok már belőle.

2023. márc. 28. 11:46
 14/49 A kérdező kommentje:

" De szerintem meg attól valaki, ami benne van."


Na ha én attól leszek valaki ami bennem van akkor aztán.... üres kukásedény....

2023. márc. 28. 11:47
 15/49 anonim ***** válasza:
21%
13, hát akkor nem a végzettségeddel van a gond, hanem a tudásoddal. Papír ide vagy oda, a munkahelyen a tudásodat kell hasznosítani. Ha az nincs, nem csoda, hogy sz*rt sem keresel.
2023. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Lilluci27 ***** válasza:
73%
Nagyon jó döntést hoztál
2023. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

"Papír ide vagy oda, a munkahelyen a tudásodat kell hasznosítani. Ha az nincs, nem csoda, hogy sz*rt sem keresel."


de a gyengébbek kedvéért: nekem nem ez volt ám a kérdésem...

tán el kéne olvasni mit kérdeztem mert ennek köze nincs a kérdésemhez

2023. márc. 28. 12:15
 18/49 anonim ***** válasza:
12%

Akkor ha még itt tartasz, valóban jó döntés megkímélni magadtól egy lehetséges partnert. Ez a válaszom.

Most ilyen szemüvegen keresztül látod a világot. Nincs ezzel gond. De a jó hír, hogy cserélhetőek a szemüvegek. De senki nem fogja rád adni. Te tudod majd, melyik passzol. Vagy marad ez.

2023. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Lilluci27 ***** válasza:
67%
Igen arra is válaszoltam én, megértettem a kérdésed. És igen nagyon jó és korrekt a döntésed. Örülök neki hogy ezt meghoztad. Ügyes vagy! Büszke vagyok rád!
2023. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
69%

17, bocsáss meg, de ha azt mondod, hogy keveset keresel ezért nem lehet nőd... nem logikus lépés, hogy diplomával és 4 szakmával talán keresel egy olyan állást amire úgy ítéled meg, hogy azzal már lehet nőd?

Nem mintha a fizetésen múlna a nő, szóval az egész kérdésed baromság, de gondoltam kihozunk belőle valami hasznosat..

2023. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!