Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Korrekt döntés részemről...

Korrekt döntés részemről mindennemű párkeresési szándéktól távol tartok magam, mert nem keresek jól és egy ilyen ember ne akarjon párt magának? Mert „mire fel“?

Figyelt kérdés

Szarul keresek, noha diplomás vagyok és ez így még rosszabbá teszi a helyzetemet. Mert ha 8 elemivel szart keresnék az egy dolog, na de diplomával bőven nettó 200 alatt keresni másik szitu.

És úgy gondolom, egy ilyen ember ne akarjon magának párt. Aki ennyire képes csak mint én annak nincs joga senkihez.

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás részemről?


2023. márc. 28. 08:25
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

"Nem mintha a fizetésen múlna a nő, "


Akkor MIN múlik ha nem a pénzen? A kinézeten? A humoron? A lehengerlő személyiségen? A kigyúrt felsőtesten? A ruházaton? Vagy mégis min?

mert ha ezeken múlik, akkor.... nekem egyik sincs...

2023. márc. 28. 12:39
 22/49 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Oké már megírtuk többen hogy jó döntést hoztál:), ne vitatkozz azokkal akik nem értették a kérdést, mi megértettük és üdvözöljük a döntésed.
2023. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 Kései Sirató ***** válasza:
15%
Joga mindenkinek van ahhoz, hogy ismerkedjen és hogy boldog legyen. Ne foszd meg magad mindentől!
2023. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
13%
21, ha eddig jutsz, akkor valóban ne keress párt, nem vagy alkalmas a szaporodásra, sem arra, hogy együttműködj más emberi lényekkel.
2023. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

"Joga mindenkinek van ahhoz, hogy ismerkedjen"


Na de ez egy kétoldalú kereslet-kínálat dolog .... én akarhatok bárkitől bármit ha TŐLEM senki semmit nemdebár?

2023. márc. 28. 13:06
 26/49 A kérdező kommentje:

"nem vagy alkalmas a szaporodásra, "


Hát speciel arra biológiai értelemben PONT alkalmas vagyok. MI sem könnyebb mint az álló cerkát belenyomni a lyukba... ezt egy majom is tudja.

2023. márc. 28. 13:07
 27/49 anonim ***** válasza:
12%
26, ha szerinted az emberi szaporodás ennyiből áll, akkor kérlek ne menj emberek közelébe.
2023. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

"ha szerinted az emberi szaporodás ennyiből áll,"


Na mesélj miből áll az emberi szaporodás ha nem ebből? Na. mesélj. hadd tanuljak.

1944ben sok magyar nő megtapasztalhatta ezt az orosz katonák által hogy de bizony ebből áll....

2023. márc. 28. 13:10
 29/49 anonim ***** válasza:
13%

Juhú nemi erőszak, mint normalitás!


Na takarodj. Ha nettó milliót keresnél, akkor is egy ocsmány féreg maradnál, aki a kutyának sem kell.

2023. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
továbbra is várom a kérdésemre is a választ, mert mindenről szó van már csak arról nem amit kérdeztem
2023. márc. 28. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!