Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Korrekt döntés részemről...

Korrekt döntés részemről mindennemű párkeresési szándéktól távol tartok magam, mert nem keresek jól és egy ilyen ember ne akarjon párt magának? Mert „mire fel“?

Figyelt kérdés

Szarul keresek, noha diplomás vagyok és ez így még rosszabbá teszi a helyzetemet. Mert ha 8 elemivel szart keresnék az egy dolog, na de diplomával bőven nettó 200 alatt keresni másik szitu.

És úgy gondolom, egy ilyen ember ne akarjon magának párt. Aki ennyire képes csak mint én annak nincs joga senkihez.

Ez egy nagyon korrekt hozzáállás részemről?


2023. márc. 28. 08:25
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
21%
Igen, korrekt döntés. Egy ilyen ember ne akarjon párt magának.
2023. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Lilluci27 ***** válasza:
2%

22-es vagyok, már válaszoltam de látom nem sikerült elolvasni, beírom újra:

Oké már megírtuk többen hogy jó döntést hoztál:), ne vitatkozz azokkal akik nem értették a kérdést, mi megértettük és üdvözöljük a döntésed. annyivel még kiegészíteném, hogy szerintem ne is beszélgess nőkkel úgy lesz a legjobb.

2023. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

"hogy szerintem ne is beszélgess nőkkel úgy lesz a legjobb."


BeszélGETNI nem is szoktam velük, de beszÉLNI igen. Munkámból adódóan.

2023. márc. 28. 14:24
 34/49 A kérdező kommentje:
Na persze ez egy nagy nehézség ettől tartóztatni magam, mert a kutya se áll velem szóba. csak ha muszáj. Mondjuk én is velük.
2023. márc. 28. 14:24
 35/49 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Rendben van ez így nagyon jó is lesz, szerintem le is zárhatjuk, szép napot! Jó munkát!
2023. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
"ez egy nagy nehézség " = nem egy nagy...
2023. márc. 28. 14:24
 37/49 anonim ***** válasza:
23%
Ne keress inkább párt, mert még a hátad mögött viszonyt kezd és megcsal az alkoholista alapítványi iskolaigazgatóval!😀
2023. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat keresek, csak keveset találok. Nőként anyagiak tekintetében felelős hozzáállást várok: rendes, stabil munkahelyet és a fizetéshez igazodó igényeket, ne legyen eladósodva, káros szenvedélyektől mentes legyen, stb. A kinézet, ruházat nem sokat számít, legyen tiszta. A humor és a lehengerlő személyiség viszont az élet minden területén számít, érdemes fejleszteni.
2023. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

" Nőként anyagiak tekintetében felelős hozzáállást várok: rendes, stabil munkahelyet és a fizetéshez igazodó igényeket, ne legyen eladósodva, káros szenvedélyektől mentes legyen, stb. A kinézet, ruházat nem sokat számít, legyen tiszta."


Na ez rám 1:1ben igaz.... és így se kellek a kutyának se.

2023. márc. 28. 18:02
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát lehet nem az igényeiddel van a gond...
2023. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!