Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem tudsz hosszabb távra...

Ha nem tudsz hosszabb távra megmaradni munkahelyeken, miért? (Privátban is írhatsz)

Figyelt kérdés

#munkahely #Megmaradni
2023. ápr. 14. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert már semmilyen bántalmazó, mérgező környezetet, embert és agressziót nem tűrök meg.
2023. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen vagyok.

Megunom, elmegy a kedvem tőle.

Nem vagyok hajlandó elviselni a sok gyökér embert magam körül akik azt hiszik, hogy ők az istenek mert több ideje dolgoznak ott mint én. Na meg azt amikor a kis munkásból lessz ott az adott kisfőnök és elfelejti, hogy honnan is jött (azok a legrosszabbak).

Van olyan is hogy az interjún előadott dolgok nem stimmelnek a valósággal. Elég sok helyen előfordul.. beetetnek aztán meg leshetsz, hogy a fele se igaz a dolognak.

2023. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megunom,utálom,elegem lesz.
2023. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Megtudok maradni olyan helyen, ahol az emberi értékrend, becsület azonos a sajátoméval. Ahol az adott szó sokszor többet ér bármilyen papírnál. Ahol van verseny és tisztességes üzleti szellem.És együtt egymásért elv működik Munkavállaló és munkáltató között. Ahol a hátrány nem arra szolgál, hogy kipellengérezze az adott témában erősebbet, hanem felemelje és segítse. Ugyan ez a másik oldal.


Nem tudok olyan helyen maradni, ahol arra akarják bírni a felet, hogy hátbadöfje a másik embert/társaságot, taposson, és két fillérért adja el magát, és a környezetét és azokat akikkel össze kell dolgoznia és becstelen árulókkal sem vagyok képes melózni. Hamar kiszórom őket..

2023. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
4+ És nem tudok olyan helyen sem dolgozni, ahol a főnök harácsol,ostoba, és olyan akinek még a seprűnyél is jobban illik a kezébe, mint egy vezetői szerep és a dolgozóit csak kizsákmányolja, fitogtatja a nem létező vezetői "képességét", holott az alkalmazottja vezeti egyedül a cégét és a termelés 90%-át az az egy ember hozza.-de nem segíti munkailag és emberileg is.
2023. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
*az adott témában gyengébbet
2023. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
76%
Ên megtudok. Nincs értelme 2 havonta ugrálni.
2023. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kérlek, olyan írjon, akit elküldenek.

Nem az érdekel, hogy neked nem felel meg semmi.

2023. ápr. 14. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Jaaa.

Hát azt meg kellene kérdezni a főnöktől, amikor kirúg.

2023. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Borderline szemelyisegzavarom van, es adott ido utan munkahelyen, parkapcsolatban, baratsagban boritani akarok. Utobbi ketto tuleli ezt, es vissza tudunk zokkenni az eredeti allapotba. Munkahelyen es megsem igazan lehet.
2023. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!