Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagaljam le?

Hogy reagaljam le?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem van. Kaptam egy oktató kollégát de 3 hét után szóltam a főnöknek hogy nem tanulok tőle semmit, tegyen át másik oktatóhoz. Ez meg is történt, majd a régi oktató elkezdett engem furkàlni természetesen a hátam mögött. Ennek valószínűleg az az oka hogy az új oktató alapos és türelmes, tehát tanultam tőle sokat. Ezt nem bírja elfogadni a régi, és ez miatt elég bunkó és lekezelő is velem. Nem akarok balhét, szeretném a dolgot kulturáltan rendezni. Mit tegyek,hogy ennek vége legyen, mert nagyon sokat rágódok ezen. Tudtok ötleteket adni?
2023. máj. 8. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Semmit! Nem rá volt szükséged a betanuláshoz, hanem egy hozzáértőbbhöz ennyi. Amúgy meg teljesen vadidegenek vagytok egymásnak, és lehet hogy csak ilyen napja van mindig és nem te vagy a célja.
2023. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig mindennap ilyen napja lenne? Többiekkel nem így viselkedik
2023. máj. 8. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Hibátlanul, gyorsan, pontosan dolgozz, átlagon felül. Akkor kikezdhetetlenné válsz és nem tud fogást találni rajtad hiába erölködik a hátteredben, mert az eredményeid magukért beszélnek. Voltam ilyen helyzetben mint te fiatalabb koromban. Le is győztem az illetőt. Ő akart kirugatni engem, és őt rugták ki mikor feketén fehéren le lett rakva az eredmény. Ott derült ki, hogy az adott 5 fős csoportból ember munkáját vittem egyedül.Ráadásul a csop.vezem volt az illető. Ő akart kirugatni, rámhúzni olyat amit nem tettem-másnap őt rugták ki.
2023. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
*5 fős csoportból 4 ember munkáját vittem
2023. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az a célom, de mivel mindennap azon mesterkedik hogy utánam nyomozgasson, meg azt keresi hogy mikor mivel tud belém kötni, eléggé aláássa az önbizalmamat.
2023. máj. 8. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb bunkó és lekezelő, akkor kérdezd meg, hogy magával is így viselkedtek a kollégák, mikor még csak betanuló volt? Ha nem, akkor legyen szíves elfogadni, hogy én azért jöttem ide dolgozni, hogy meg is tanuljam ezt.

Azért kértem át magam, mert úgy láttam, hogy csak púp vagyok a hátán és ez a közös munka rovására ment volna.

2023. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem érthető, hogy sértett az egója, de hát ő volt a hunyó, ezért neked nem kell xarul érezned magadat!


Ignoráld és ha tovább folytatja, akkor jelezd a felettesednek, hogy nem hagy békén és állítsa le!

2023. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóval szemben nem lehet kulturáltan lerendezni semmit.


Vagy kiállsz magadért és legközelebb nyilvánosan mindenki előtt megmondod neki, hogy ne legyen már veled tapló, csak mert az új oktatód jobb nála.

Vagy ezentúl levegőnek nézed.

2023. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkádban úgy teljesítesz, hogy nem talál fogást rajtad, akkor idővel ő fog belefáradni a saját hülyeségébe, - még az is benne van, hogy olyan dolgot fog tenni végső kétségbeesésében, amiért neki kell mennie.

Mosolyogj! Azzal felgyorsíthatod a folyamatot!

2023. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma este ha jön váltani rákérdezek hogy mi a gondja.
2023. máj. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!