Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárból műszak után egyesek...

Gyárból műszak után egyesek miért menekülnek szinte ki a gyárból hazafelé, mintha kb. kergetnék őket?

Figyelt kérdés
Mert azt értem hogy nagyon haza akarnak menni, de vannak akik szinte menekülnek kifelé amint lehet. Ennyire irtóznak a munkahelytől? Pl. egyik ismerősöm is ahogy megszólal a műszak végét jelző duda, ő már rohan is
2023. jún. 1. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dolga van. Időben el akar érni valahova.

Felszabadító érzés a műszak vége.

Ez természetes.

2023. jún. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Dolgoztál már szar helyen gané melót idióta kollégákkal? Majd ha sor kerül rá akkor rájössz.
2023. jún. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Én is ilyen vagyok. A munkaidőmnek 16:00kor vége. Onnantól minden plusz perc amit ott töltök a magán időmből megy el.
2023. jún. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert furcsák. Mindig siet mindenki valahova.
2023. jún. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidő végét jelző duda... Ilyen helyen 1 percet se dolgoznék.
2023. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Például dolgom van
2023. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Fogadok az a gyári irodista vagy, aki jódolgában bambul kifele az iroda ablakán üveges szemekkel. Az ilyeken szoktunk röhögni mi gyári melósok, hogy mi a francot néz ez :D
2023. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de jó szokás. Előtte én is szellemi munkát végeztem, kiakasztó volt, hogy a legutolsó szöszmötölőt is meg kellett várni, hogy együtt induljunk el, mert 20 perccel meló után. Minek???
2023. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnek a rabszolga tanyáról. Voltál már gyárba? Láttál egy üzemet? Megállás nélkül ugyanazt a monoton robot munkát csinálják xar korulmenyek kozott sok helyen klíma sincs meg futes.10 perc szunetek vannak aztán vissza a sorra. Ki az aki ezt tudja élvezni szeretni? Kényszerből tolják ott, vagy nincs más vagy ők nem kellenek máshova, így a mindennapok kín és nyűg, s örülnek ha menekülnek.
2023. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
78%

"Az ilyeken szoktunk röhögni mi gyári melósok,"


És az az irodista akin te röhögsz 2x annyit kap mint te kevesebb munkával és egy légkondis irodában ül, free italautmatával.

Nálunk a fizikai 350 bruttót kapnak és cserében a nyáron 40 fokos csarnokban bohóckodnak, az irodaiak meg 450-500-550-ért tolják a légkondis irodában.

2023. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!