Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárból műszak után egyesek...

Gyárból műszak után egyesek miért menekülnek szinte ki a gyárból hazafelé, mintha kb. kergetnék őket?

Figyelt kérdés
Mert azt értem hogy nagyon haza akarnak menni, de vannak akik szinte menekülnek kifelé amint lehet. Ennyire irtóznak a munkahelytől? Pl. egyik ismerősöm is ahogy megszólal a műszak végét jelző duda, ő már rohan is
2023. jún. 1. 05:12
1 2
 11/13 tlvst ***** válasza:
100%
Mert azért fizetnek hogy 08:00 tól 16:00ig dolgozzak, nem pedig hogy utánna kötelező a haverkodás. Sosem barátkozok kollégákkal, nem azért találkozok velük mert kedvelem őket hanem mert egy munkahelyen vagyunk össze zárva. Nem érdekelnek.
2023. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én irodában vagyok de ugyanezt csinálom, amire páran már be is szóltak.


Van, hogy dolgom van és sietek, vagy el akarom érni a villamost, de a legegyszerűbb oka egyszerűen az, hogy szeretnék már végre otthon lenni a szerelmemmel. Egyszerű. Nekem ez a természetes, hogy jó otthon lenni, pihenni, vele lenni. Eleget vagyok az irodában, nem kell még az a plusz pár perc. Én inkább azt nem értem, aki még negyed óráig ott pakolgat meg pofázik...

2023. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek mellett lehet még az ok, hogy a többség szerződéses járattal jár. A saját tapasztalatom az volt (lehet, máshol nem így van), hogy bár a buszok munkaidő vége után 20 perccel indulnak, tehát emiatt nem feltétlenül kellene annyira rohanni, viszont akik elsőnek odaértek, lefoglalták a helyeket az ismerőseiknek, aztán ha később értél ki, ülhettél a leghátsó sorba. Vagy állhattál, mert nem volt annyi hely, ahány ember.
2023. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!