Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » LinkedIn-en írt nekem egy...

LinkedIn-en írt nekem egy neves multitól egy Hr-es. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés
Küldött egy profilomba nem vágó pozíciót (tudom, hogy kb mindenkinek is elküldte), amire visszaírtam neki, hogy sajnos nincs annyi tapasztalatom, mint amennyi az állás betöltéséhez szükséges, nincs-e valami pályakezdő ajánlata. Visszaírt, hogy mit szólnék egy telefonos egyeztetéshez és az önéletrajzomat is elküldhetném. Szerintetek? Érdemes ebbe belefolyni vagy ez csak egy tipikus fejvadászat?

2023. jún. 19. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj persze. Mit veszíthetsz?
2023. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
az komoly, hogy milyen önszabotázst nyomatsz tesa
2023. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, írtam neki, meg elküldtem a cv-m. Nem önszabotázs, csak hiába hazudom neki, hogy van 10 év tapasztalatom, ha közben még egy teljes év sincs.
2023. jún. 19. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

#2: az önszabotázs az lenne, ha az idejét egy olyan pályázatra pazarolná, amire semmi esélye. Tesa.

Normális recruiter ilyenkor küld egy másik pozíciót.


Kérdező: majd meglátod, lehet, hogy csak összeír rólad egy anyagot, és elköszön azzal, hogy majd jelentkezik. Aztán vagy így lesz, vagy nem.

2023. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4:

Ne tesázzá, nem engettem meg.

2023. jún. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 A #2 válaszodban te is tesáztál. Én se engedtem meg.
2023. jún. 20. 09:15
 7/9 anonim ***** válasza:

"hiába hazudom neki, hogy van 10 év tapasztalatom, ha közben még egy teljes év sincs"

Ki mondta, hogy hazudj?...

2023. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Ne játszd már a hülyét légyszíves! Nem érthető, hogy az önszabotázsra írtam? …
2023. jún. 21. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem érted...
2023. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!