Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiperérzékenyek, mennyire...

Hiperérzékenyek, mennyire számítotok balhésnak a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Voltak már komolyabb konfliktusaitok, vagy kellett emiatt munkahelyet váltanotok? Vagy el tudjátok magatokat így is fogadtatni?
2023. júl. 16. 22:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
12%

#19 "Valahogy erősen valószínűsítem, hogy a hiperérzékenyek többsége nem a "csúnyán nézéstől" és hasonló kaliberű dolgoktól készül ki,"


De miért valószínűsíted?Bizonyítani tudod?Nem.

Voltál már valaha olyan ember közelében huzamosabb ideig, aki "hiperérzékenynek" titulálta magát?Ő mitől akadt ki?Mert elárulom, ezek ettől is kiakadnak.

2023. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

A hiperérzékeny szuperempatikus hozzászóló egyből lebullying-királyoz másokat, ha nem értenek vele egyet és más tapasztalataik vannak egy adott témával kapcsolatban. 😂😂

Na, pl. pont az ilyenekért nem lehet veletek egy légtérben megmaradni huzamosabb, de még akár rövidebb ideig sem, mert csípőből megy a hiszti.

2023. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív egyéni fejlődés: #21-es válaszban még "ezek", #22-esben már "veletek", nem pedig "ezekkel".
2023. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ebből balhém, inkább max. én vagyok az, aki nagyobb vitákban alulmarad, mert kevésbé tudok az érzelmektől elvonatkoztatni és magam eladni.
2023. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nálam pont, hogy az ellenkezője igaz felnőttként, nem vagyok balhés, túlságosan is empatikus lettem mert a hiperérzékenységem mellett olyanokat kellett megélnem, amiken a környezetem még ma is csodálkozik, hogyan lehetek még mindig egy ép ember. Gyerekkoromban inkább voltam csendes, tini koromban lobbanékony, hisztis, most meg már csak egszerűen nyitott vagyok a világra és kerülöm a balhét. Ha valami nem tetszik és az adott ember érzéketlen akkor kikérem magamnak a véleményem és otthagyom, nem vitatkozok vele. Ha az adott embert kedvelem akkor meg megpróbálok nem megsértődni, cukin/viccesen visszavágni. Sokszor önuralom és nyitottság kérdése, hogyan alakítod a kapcsolataid. Az érzékenység egy eszköz ami ha már van akkor használni is kell.
2023. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem balhézok soha, nem szólok vissza, nem állok ki magamért, hanem elmegyek valahová és ott bőgök.
2023. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

...én is pontosan azt csinálom, mint a 26-os :'(...

Úgy teszek, mintha nem fájna, fapofa, hazaérve pedig nyugodtan kisírom magam.

2023. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!