Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem mindegy miért veszek ki...

Nem mindegy miért veszek ki szabit? Miért kell mindig ezen gúnyolódni?

Figyelt kérdés

Sok szabim bent van még. Párom messzebb dolgozik, olyankor szoktam kivenni,ha ő is szabin van, vagy esetleg valami elintéznivalóm van. Gyerekem nincs, fontos elfoglaltságaim nincsenek.

Most hétfőre kértem egy napot, de egyből kezdődött a szokásos gúnyolódás a főnök részéről, hogy mit fogok csinálni, majd otthon ülök? Meg mi lenne velem egy hétig otthon, unatkoznék?

Nem teljesen mindegy? Nyaralni nem voltam, meg nem is megyek ebben az évben.

Miért kell szégyenkezni emiatt?

Vagy az miért baj ha valaki csak pihenni akar otthon?

Egyébként elintéznivalóm van, meg orvoshoz megyek, de nem szerettem volna elszámolni ezekkel.

Normális dolog ez így?



2023. szept. 1. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell már mindent ilyen komolyan venni. Megmondod, h dolgod van és kész.
2023. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre a válasz, hogy magánügy. Semmi köze nincs hozzá, hogy miért veszed ki a szabadságodat, ami jár.
2023. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Annyit mondtam neki, hogy dolgom van. De erre mondta,hogy persze, biztos otthon fogom nézni a plafont.

Van elég bajom más miatt, rosszul esett. :(

2023. szept. 1. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy ne kíváncsiskodjon, mert hamar megöregszik.
2023. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hát van ez így mikor azt hiszi magáról hogy vicces. Aztán csak azért nem szól neki senki, hogy egy paraszt mert ő a főnök.
2023. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy érzem mindenki egy lúzernek tart, mert nem szeretnék még gyereket meg nem szeretnék férjhez menni se egyelőre.

Pont tőle jött a kérdés nemrég, hogy mikor lesz lagzi.Mondtam nem szeretnék. Erre visszakérdezett, akkor mit szeretnél?

Amúgy rendesen elvégzem a munkám, szabira se megyek szinte soha. 5 év alatt táppénzen sem voltam még. Nem tudom ezek a dolgok mit befolyásolnak a megítélésemben.

2023. szept. 1. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, a fonokodnek egy dologhoz van koze veled kapcsolatban: hogyan vegzed a munkadat. A tobbihez semmi az egvilagon. Es a luzer nem te vagy... Erted. ;-)
2023. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek az emberek, pletykásak és nem tudnak a saját dolgukkal törődni.

Ne foglalkozz vele.

2023. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, köszönöm!
2023. szept. 1. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretik általában, ha egy-két hetet egyszerre veszel ki. Azt nem kedvelik benned, hogy egy-egy nap szabit veszel ki rendszertelenül. Ekkor nyilvántartani és könyvelni is nehéz. Oda kell figyelni rád, hogy a munkaidő lapodat is úgy töltötted-e ki, hogy helyesen szerepel rajta, hogy adott nap nem voltál, stb.
2023. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!