Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem mindegy miért veszek ki...

Nem mindegy miért veszek ki szabit? Miért kell mindig ezen gúnyolódni?

Figyelt kérdés

Sok szabim bent van még. Párom messzebb dolgozik, olyankor szoktam kivenni,ha ő is szabin van, vagy esetleg valami elintéznivalóm van. Gyerekem nincs, fontos elfoglaltságaim nincsenek.

Most hétfőre kértem egy napot, de egyből kezdődött a szokásos gúnyolódás a főnök részéről, hogy mit fogok csinálni, majd otthon ülök? Meg mi lenne velem egy hétig otthon, unatkoznék?

Nem teljesen mindegy? Nyaralni nem voltam, meg nem is megyek ebben az évben.

Miért kell szégyenkezni emiatt?

Vagy az miért baj ha valaki csak pihenni akar otthon?

Egyébként elintéznivalóm van, meg orvoshoz megyek, de nem szerettem volna elszámolni ezekkel.

Normális dolog ez így?



2023. szept. 1. 14:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyedüli alkalmazott vagyok. Én tartom nyilván, én küldök mindent a könyvelőnek.

Nem is foglalkozik a főnököm semmi ilyennel. Felőlem figyelhet rám. Nem csalok a szabikkal, mert felesleges is lenne. Minden évben annyi marad, hogy januárban szokták kiadni.

Viszont ha elmennék szabira egy teljes hétre, akkor a munka itt tornyosulna az asztalomon mikor visszajönnék. Mert mindent én csinálok.

2023. szept. 1. 15:35
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én azt nem érzem, hogy mi van akkor, ha valaki azért vesz ki egy napot, hogy otthon pihenjen? Nem tök mindegy? Miért kell minden szabad pillanatban valamit konkrétan csinálni?
2023. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb fejeld meg.
2023. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!