Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kit miért rúgtak ki eddig ?

Kit miért rúgtak ki eddig ?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.Úgy mesélték

és én ezt nem akarom elhinni,hogy létezik ilyen. Én mást gondolok a háttérben.


Adott egy kis cég,tortadekorációkkal foglalkozik, megrendeléseket kell összekészíteni 3 dolgoznak.Papír alapú a szedés.Polcokon nincsenek számozások,fejből tudjad mi hol van.


Adott egy kiscsaj akire lehet számítani, magatartásbeli probléma nincs vele,szépen dolgozik,nem jár ki cigi-kávé szünetre,nem nyomkodja a telefonját,nem járkál el táppénzre,viszont kicsit lassabb a többieknél és a főnök ezért váll meg tőle,mert neki egy pörgős ember kell.


Mondok egy példát 1 óra alatt 3 rendelést tudd összekészíteni,7 óra alatt 21db jelent míg a többiek 25-28at csinálnak.


Nincsen norma

Nincsen teljesítmény

Nincsen meghatározva,hogy mennyi a kötelező minimum szedés

Nem is tudni előre,hogy mennyi lesz az aznapi szedés.

Addig kell szedni amíg el nem fogy a rendelés.


Őszintén ezért elküldeni valakit én ezt durvának tartom.


Titeket általában miért rúgtak ki

Vagy ha nem titeket,de mondjuk a kollégátokat?


Néha olyanokat hallok,hogy el se akarok hinni.



2023. szept. 22. 05:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem rúgtak még ki soha sehonnan, pedig majdnem 50 vagyok.


Amúgy meg a az említett kislányt se kirugtak, simán felmondtak neki próbaidő alatt. Van ilyen. Az ok lehet az, hogy lassú, lehet simán az, hogy nem jönnek ki vele a kollégák.

2023. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Egy 11 éve dolgozok negyedik cégnél, eddig munkahelyen egyetlencembert láttam hogy kirúgtak. Open officeban szomszéd csapatban egy öreg faszit még próbaidő alatt, nem haladt a munkával, de kötben másokat is zavart, mert égigpofázta a napot.
2023. szept. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Én mondjuk nem olvastam, hogy próbaidő lenne.

De vannak cégek,ahol a vezető egyszerűen dilettáns. Viszont nem rendelkezik önismerettel, ezért nem lát rá, hogy a személyisége nem alkalmas arra, hogy embereket delegáljon.

Nem érti, hogy a másik is ember, nem robot. Nem érti, hogy mindenkinek más a kompetenciája. Lassabb a lány. És? Lehet viszont, hogy szebb a munkája. De a jót azt sosem emelik ki. Az olyan természetes, az jár. Borzalom ami van a magyar cégeknél.

Magamtól sem maradnék ilyen helyen, ahol össze vagyok hasonlítva.

2023. szept. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem olvastál mert nincs is

Mivel ez próbaidőn túli..

2023. szept. 22. 06:33
 5/34 anonim ***** válasza:
27%

3!


Nekem egyértelmű hogy próbaidő, különben csak oda irta volna hogy x év után. Amúgy meg egy csomag osszekeszitesnel a tempó a lényeg, azon nem nagyon lehet különösebben szép vagy csúnya munakt végezni. Ha a lány 21 csomagot rák össze annyinido alatt, amíg a másik 25-28-at, akkormaz ő alkalmazasaval az napi 4-7 csomag veszteseg, amit nem készített ossze.

2023. szept. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem próbaidő, akkor is megall q kommentem második resze: a lány veszteséget termel.
2023. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

nem nagyon lehet különösebben szép vagy csúnya


De igen


Tortadekorációk vagyis törékeny...

2023. szept. 22. 06:59
 8/34 A kérdező kommentje:

El van végezve a munka minden nap


Az hogy az egyik 21 a másik 28 csinál hát huu micsoda probléma...

Attól még a munka készen van nem termel veszteséget mert időben ki van szállítva....

2023. szept. 22. 07:01
 9/34 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem készít össze 4-7 dbot Mint írtam nincsen norma se minimum teljesítmény.

Ha a cég kötelezné a napi 25-28ra akkor oké igen ő veszteséget csinál,de nincsen

2023. szept. 22. 07:03
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de most ezen hiába pattogsz. Én voltam a Líra egyik könyvraktárában állásinterjún, konkrétan a szemem előtt üvöltözött velem a leendő főnököm a raktárosokkal, hogy ez + az a könyvpakk miért nincs még kiszállításra előkészítve, mit töketlenkedik itt mindenki, stb.
2023. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!