Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kit miért rúgtak ki eddig ?

Kit miért rúgtak ki eddig ?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.Úgy mesélték

és én ezt nem akarom elhinni,hogy létezik ilyen. Én mást gondolok a háttérben.


Adott egy kis cég,tortadekorációkkal foglalkozik, megrendeléseket kell összekészíteni 3 dolgoznak.Papír alapú a szedés.Polcokon nincsenek számozások,fejből tudjad mi hol van.


Adott egy kiscsaj akire lehet számítani, magatartásbeli probléma nincs vele,szépen dolgozik,nem jár ki cigi-kávé szünetre,nem nyomkodja a telefonját,nem járkál el táppénzre,viszont kicsit lassabb a többieknél és a főnök ezért váll meg tőle,mert neki egy pörgős ember kell.


Mondok egy példát 1 óra alatt 3 rendelést tudd összekészíteni,7 óra alatt 21db jelent míg a többiek 25-28at csinálnak.


Nincsen norma

Nincsen teljesítmény

Nincsen meghatározva,hogy mennyi a kötelező minimum szedés

Nem is tudni előre,hogy mennyi lesz az aznapi szedés.

Addig kell szedni amíg el nem fogy a rendelés.


Őszintén ezért elküldeni valakit én ezt durvának tartom.


Titeket általában miért rúgtak ki

Vagy ha nem titeket,de mondjuk a kollégátokat?


Néha olyanokat hallok,hogy el se akarok hinni.



2023. szept. 22. 05:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%

Ami a sztorit illeti, én látok benne semmi különlegeset: nem teljesített úgy az alkalmazott, ahogy elvárták (még ha nem is volt kimondva), ezért megváltak tőle.


Ami engem illet, egyszer rúgtak ki, mert pénzszűkében volt a hely és én voltam a legkevésbé hasznos tag.

2023. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%
Engem technikailag egyszer sem rúgtak ki, de 3 esetben rákényszerítettek a távozásra, így számomra olyan, mintha kirúgtak volna. Egyik esetben a már régóta ott lévő kolléganő mellé azért vettek fel, mert folyamatosan rinyált, hogy nem bírja a sok mmunkát, csúszott a határidőkkel. Nem akart betanítani, betanított más. Gyorsan, jól dolgoztam, elvégeztem a rám eső részt. Bepánikolt, hogy elveszem tőle a munkát, ezért addig fúrt, lehetetlenített el, míg eljöttem. A második helyen a főnökasszonyt zavarta, hogy nem trécselek vele eleget, hanem szeretek a munkával is foglalkozni és nem szeretek azért túlórázni, mert munkaidőben az ő sírását hallgatom a szar házasságáról. Harmadik helyen a főnököm (szintén nő) saját bevallása szerint alkalmatlan vezetőnek, folyton stresszelt, rinyált, sírt (!), engem kérdezgetett, hogy mit csináljon, velem nézette át az ő munkáját (!), majd mikor minden kérdésére válaszoltam és naphosszat hallgattam a rinyáját (majd este dolgoztam, mert napközben nem volt rá idő), közölte, hogy úgy érzi, én őt nem tartom kompetens vezetőnek és úgy érzi, nem tud velem együtt dolgozni. Így azzal szemben, amit 4 napja mondott, úgy döntött, mégsem hosszabbítja meg az éppen lejáró szerződésemet.
2023. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy f@sz főnök, aki ilyenért kirúg.


A pofáját kéne beleverni a tortába.....


És aki megcsinálja 7 óra alatt a 25 - 28 tortát, azok is olyan minőségiek, amit ez a csaj csinál?

(tortadíszítésről van szó, tehát nemcsak a mennyiség számít....)


Egyébként a 4 - 5 torta elmaradás egységnyi idő alatt, nem olyan szintű, hogy ezért kirúgják.

Egy Michelin-csillagos séf se rúgna ki a konyhájából azért, mert egy kicsit kevesebb krumplit pucoltál szakácsként a borjúborda körethez.


Itt más a baj. A csaj nem szimpatikus valakinek vagy a főnöknek és ezért meg kell tőle válni.

Ennek semmi, de semmi köze a munkájához.


Mint mondtam az elején: ez egy f@sz főnök.

Qurva nagy pofán-verést érdemelne.

2023. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidőm utolsó hetében rúgtak ki. Nem indokolták meg, a többi munkatársam se tudott semmit. Egyetlen infó, hogy a főnököm unokaöccse töltötte be az én pozimat, biztos ez is jelent valamit.
2023. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!