Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felfújta a kollégám, hogy...

Felfújta a kollégám, hogy hajnali ötkor felhívtam?

Figyelt kérdés

Szabadságon volt, viszont a messenger jelezte hogy elérhető. Mondtam is neki, de hiába. Azt mondta, hogy kifelé magyarázzak (kijárati ajtó felé), és örüljek hogy még életben vagyok.


Igen ám, de ő is csinált hasonlót, mint például kiszaladt hozzám a gyártósorról mikor látta hogy telefonálok, és bele nyögdécselt. Ezt többször is eljátszotta. Vagy egy falat kaját a szájából elém dobott a másik kolléga előtt, és rajtam röhögtek.



2023. okt. 16. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes kolléga lehet. :D Mit dolgoztok és miért hívtad fel?
2023. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azelőtt egyébként nagyon sokat hülyültünk bent melóban, ha nem volt közelében olyan ember aki mellett rajtam nevetett volna. Ajándékot is adtunk egymásnak.
2023. okt. 16. 19:42
 3/19 A kérdező kommentje:
Én a termelést szolgálom ki, ő a szalagon össze rakja amit kell.
2023. okt. 16. 19:43
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

"kiszaladt hozzám a gyártósorról"


Meg se lepődöm a munkahelyeteken.

2023. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze az amit ő csinált, az rendben van. Már akkor nekem kellett volna abbahagyni vele a kommunikációt igen. Csak szomorú, hogy egyesek mindent megengednek maguknak. Azért hívtam fel, hogy mi újság vele. Abba nem gondoltam bele hirtelen, hogy a messenger rosszul mutatja, hogy elérhető-e. Egyébként én éjjelre a mobilt le szoktam némítani. Őt sem szokta fontos ember keresni.
2023. okt. 16. 19:46
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Utál minr a sz.rt. te meg vmi havernak nézed.
2023. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig szimplán tiszteletlen volt, most már utál. Sokszor úgy néz rám, mint aki embert tudna ölni.
2023. okt. 16. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Ő egy hülyeként viselkedett, mikor belenyögött a telefonálásodba, te viszont egy paraszt vagy, mert hajnalban hívsz fel valakit.


Engem is csak egyszer hívott fel egy ismerős hajnalban, azt hittem komoly dolog miatt, aztán csak trécselni akart, hát kinyomtam. Vannak határok, amit se te, se a haverod nem tud betartatni.

2023. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Higy lehet vkk ilyen kegyetlen naiv? Hidd már el hogy nem a barátod ott szivat szemetkedik veled ahol tud. Legy ovatos.
2023. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem hívtam volna, ha nem látom a zöld pöttyöt a neve mellett. Lehet csak az appban maradt persze.


Igen, nem kellett volna vele szóba állnom.

2023. okt. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!