Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felfújta a kollégám, hogy...

Felfújta a kollégám, hogy hajnali ötkor felhívtam?

Figyelt kérdés

Szabadságon volt, viszont a messenger jelezte hogy elérhető. Mondtam is neki, de hiába. Azt mondta, hogy kifelé magyarázzak (kijárati ajtó felé), és örüljek hogy még életben vagyok.


Igen ám, de ő is csinált hasonlót, mint például kiszaladt hozzám a gyártósorról mikor látta hogy telefonálok, és bele nyögdécselt. Ezt többször is eljátszotta. Vagy egy falat kaját a szájából elém dobott a másik kolléga előtt, és rajtam röhögtek.



2023. okt. 16. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is morci lennék, ha hajnali 5 kor hivogatna bárki, főleg a szabadnapomon.
2023. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Van, akiknek ettől nincs több. Neked sem lesz.

Próbálj berendezkedni erre az életre.

2023. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szoki gyári melós színvonal
2023. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

En ezert sem szoktam telefonalni senkinek, irok, azt majd felhiv, ha akar, ha meg nem, ugy is jo.

Amugy le is lehet nemitani a telot ejszakara, azt akkor lehet probalkozni.

Nem kell ezzel foglalkozni, keruld te is. Az meg, h hogy nez, ki nem szarja le, dogoljon meg, ott, ahol van, elmebeteg.

2023. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

“a messenger jelezte hogy elérhető. ”

Mert nem kapcsolta ki.


Este 20 és reggel 8 között senkit sem zavarunk.

2023. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hányinger lehet az a munkahely. Ekkora kreténnel még egy légtérben lenni sem bírnék, nemhogy szóba állni vele. Akkor sem hívnám fel, ha muszáj lenne, mivel a leírás alapján nem normális, retardált. És te sem vagy ép, ha ilyennel próbálsz haverkodni. A zöld pötty nekem is kb folyamatosan ott van, mert sokszor megy a háttérben a messenger, nem kapcsolom ki, de az nem azt jelenti, hogy ott ülök a telefonon és várom, hogy keressenek. Különösen fel tud idegesíteni, ha munkahelyről keres bárki is, mert első gondolatom hogy na mi a fenét akarnak? Ugrik a szabadnap? Ég a ház?
2023. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Melyik megye ez? Somogy? Borsod?
2023. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Reggel nyolc és délután öt között illik felhívni bárkit is, bármilyen indokkal, ezenkívül csak sürgős esetekben, értsd, vészhelyzetben. Hogy jutott eszedbe egyáltalán bármilyen nyomós ok nélkül felhívni valakit pihenőidőben?
2023. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Úgy jutott eszembe, ahogy neki is eszébe jutott bele ordibálni a telefonálásomba. Igaz bosszú haragot szül, de nehogy már egyeseknek mindent lehessen. Nekem is el kellett volna kezdenem életveszélyesen megfenyegetni?


Egy légtérben vagyunk sajnos igen, és sokszor le sem veszi rólam a szemét.

2023. nov. 8. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!