Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely lehetőség?.

Munkahely lehetőség?.

Figyelt kérdés

Üdv. Nos, meglehetősen kétségbe esett vagyok és munkahelyet keresnék, gondoltam szerencsét próbálok itt, és ki írom ide.


Nagyvonalakban egy 19 éves, dolgozni vágyó fiatal vagyok. Voltaképp minden munkára nyitott vagyok.


Kérem ne kövezzetek meg, viszont ha valaki tud tanácsot adni azt szívesen elfogadom.


Előre is köszönöm és szép napot kívánok!



nov. 11. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Azon kívül, hogy böngészed az álláshirdetéseket, itt sem fognak neked jobb ötletet adni. Itt senki nem fog neked állást ajánlani, és az ilyen apróhirdetés jellegű kérdéseket törölni szokták.


Ha mindenre nyitott vagy és lány, akkor Onlyfans. Ha nude-ot is árulsz, jöhet a link.

nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
ha van kedved napi min 2 órát buszozni akkor gyári munkásnak simán felvesznek
nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem alkalmaz senki, akkor alkalmazd magadata. "Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez."
nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozni vágysz, akkor a lehtőségeid kb kolátlanok. Ha pénzt is akarsz keresni, akkor már bajban leszel.
nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Gyárban mindig van felvétel.
nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagy vonalaidba nem fértek volna bele olyan apróságok, mint pl merrefelé keresel munkát, mit tanultál, vagy mit fogsz tanulni, van-e már valami képesítésed, milyen elvárásaid vannak a munkáltatók felé (beosztás/fizu/juttatások).. ezek azért nem mindegy dolgok :D
nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első dolog lenne megtanulod, mi a releváns szempont munkakeresésnél: lakhely, személyi kompetenciák, fizikai erőnlét, számítógépes ismeretek stb. Ezekről semmit nem írsz.


#3: kérlek ezt fejtsd ki. Múltkor feltettem erről kérdést, de nem sok hasznos választ kaptam.

nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
#7 nem csak az alkalmazotti lét létezik, és a 8-17ig tartó munka.
nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8: most semmi újdonságot nem írtál.

De hogyan javasolnád egy 19 évesnek, hogy kezdjen vállalkozásba?

nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyárban, sarki boltban mindig van felvétel.
nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!