Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely lehetőség?.

Munkahely lehetőség?.

Figyelt kérdés

Üdv. Nos, meglehetősen kétségbe esett vagyok és munkahelyet keresnék, gondoltam szerencsét próbálok itt, és ki írom ide.


Nagyvonalakban egy 19 éves, dolgozni vágyó fiatal vagyok. Voltaképp minden munkára nyitott vagyok.


Kérem ne kövezzetek meg, viszont ha valaki tud tanácsot adni azt szívesen elfogadom.


Előre is köszönöm és szép napot kívánok!



2023. nov. 11. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Múltkor tv-ben volt egy vállalkozó, tizenévesen már tudta, hogy tehenészetet akar üzemeltetni. 18 evesen kölcsönkért az apjától az első tehenekre és a költségeikre. Azóta nagy üzeme van, sok állattal és jól működik.


Ha van terve a kérdezőnek, akkor az első években azért tud dolgozni, hogy megteremtse a kezdőtőkét a tervezett vállalkozáshoz. Nem minden vállalkozás igényel milliárdokat. Szóval gondolkodhat vállalkozásban is, nem lehetetlen. De ahhoz terv kell meg elképzelések.

2023. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha az önéletrajzod is ilyen, akkor nem csoda, hogy már itt is keresel.

Milyen tudásod és képességed van, ami érdekes lehet egy munkáltatónak?

2023. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!