Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadjam újra a jelentkezésem...

Beadjam újra a jelentkezésem vagy inkább engedjem el?

Figyelt kérdés

Még tavaly találtam egy munkahelyet ahol elég jó a fizetés és kultúráltnak is tűnik. A meghirdetett pozícióra jelentkeztem is akkor de nem kaptam visszajelzést. Most újra nyitott az a pozíció.

A bajom az hogy az akkor küldött önéletrajzomból kimaradt 1-2 olyan dolog ami náluk számíthatott volna. Ha most újra beküldöm akkor pedig lehet azt hiszik majd, hogy kamuzom ezeket, feltéve, ha felismerik az önéletrajzom. Azóta persze került bele egy frissebb kép és a jelenlegi munkahelyem is.

Szerintetek több mint fél év távlatából emlékezhetnek, hogy ki jelentkezett még akkor és ha ismerős nekik akkor egyből már megy is a kukába (‘hogyha akkor nem felelt meg akkor most se’, és bele sem néznek az önéletrajzba)?


jan. 3. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ész bajjal jár! Ne gondolkozz, hanem jelentkezz mihamarabb! Attól nagyobbat úgysem veszíthetsz, hogy ignorálnak. Let’s gooooooo!
jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet ennyi szorongással élni? Ezért ennyire sikertelenek az átlagemberek...?
jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya nem emlékszik rád. Küldd be még egyszer. Semmi vesztenivalód nincs rajta, lehet megint elutasítanak vagy tényleg behívnak.
jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi önéletrahzid rég a kukában van, nyugi senki nem fogja összehasonlítani. Jelentkezz mihamarabb! 😁
jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitől tűnt kulturáltnak, ha vissza sem jeleztek?

4

Engem egy helyre 2 évvel később kerestek meg egy másik pozícióba. Ne hidd, hogy mindenhol kidobják a jelentkezéseket!


Ha beadod, azzal semmit nem veszítesz.

jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az adatvédelmi törvény előírja hogy a pályázat lezárulta után a munkáltató köteles megsemmisíteni az önéletrajzokat.
jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg túlagyalod. Ha kell a meló, akkor nyomasd! :) hidd el, ott senki sem fog azon lovagolni, hogy régen mi volt a CV-ben. Annyian jelentkeznek egy állásra, hogy ennyi arcot és önéletrajzot képtelenség megjegyezni - max azokét, akiket személyes interjúra behívtak.
jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

6

Oké.

Ez 2003-2005-ben volt. Az adatvédelmi törvény talán 2011-es.

Ettől még nem gondolom, hogy biztosan betartják ezt a törvényt. Ki ellenőrzi?

Hány marihuánást csuktak le eddig?

Stb.

jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, én is túlagyalós vagyok, de ennyire nem:)

Küldd be!!!! Hajrá!!!

jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Igaza van a többieknek! Küld be minnél hamarabb! Ha megfelelsz, be fognak hívni interjúra. Higyj nekem, én is felvételiztetek. Tudnék mesélni. :)
jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!