Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs HO, akkor elvárható,...

Ha nincs HO, akkor elvárható, hogy betegen bemenj dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha az adott cég kifejezetten tiltja a home office-t. Akkor aki teszem azt lebetegszik, influenza, covid, nátha stb ami fertőz persze. Ilyenkor az illető simán bemehet dolgozni, hiszen nem szeretne bevétel kiesést magának, illetve így a munkáját is el tudja látni.

jan. 12. 08:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
61%
biztos jó lenne az adott cégnek, amikor egy héttel utána az egész bagézs lebetegszik!
jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
61%

15: tudod milyen unalmas, hogy más országokban bármit csinálnak, az mindig jobb mint ahogy a magyarok csinálják?


fogadjunk semmi információd nincsen másik országokról.


Másik országokban is azt mondják, hogy fertőzött betegként ne menj dolgozni!


unalmas már ez a a magyarok ilyenek, de mindenki más jó, a magyarok tuskón vezetnek, de mindenki más jól (mégis egy ír gázolt halálra 2 kislányt vagy 20 éve Magyarországon 90-el ahol 50 a megengedett.... pedig ugye csak a magyarok ilyen szörnyűek.

jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
21 és az engem hol érdekel, ő is jöhet betegen, ha akar
jan. 22. 12:02
 24/50 A kérdező kommentje:
22 ez nettó hülyeség amit írtál, igenis máshol sokkal többet mennek betegen, mert pl nincs biztosításuk.
jan. 22. 12:03
 25/50 anonim ***** válasza:
39%

Figyi, menj csak be betegen, legfeljebb feljelent valamelyik kollégád veszélyeztetésért. Alkalmasságin a kiskönyvedet nem olvasgattad? Nem mehetsz betegen dolgozni. Agyon is csapnálak, ha bejönnél oda és megfertőznél, nem érdekel ha kevés a táppénz. Mert ha megfertőzöl és nekem nagyobb bajom lesz, akkor a perköltségedre a rendes fizud sem lesz elég.

Hány ilyen ostobával volt már dolgom… A németek biztosan nem mennek be betegen dolgozni, a férjem német cégnél van, napi kapcsolattartás van a németekkel, oroszokkal, spanyolokkal, stb. Nem dolgoznak akkor sem, sőt home office-ban sem. Nem ér annyit a munka, hogy az egészségük rovására menjen. Nem tudom te honnan veszed, hogy másutt bemennek dolgozni, mikor a betegszabi ugyanúgy jár külföldön is.

jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
25 olyan érdekes lenne ha vkit beperelnél, mert elkaptad tőle a betegségét :D Elképzelem azt a tárgyalást :D A lényeg, hogy akkor másnaptól, hogy dolgozol vele egy helyen?
jan. 23. 15:11
 27/50 anonim ***** válasza:
53%

Bemész betegen...


1. Nem vagy hatékony mert beteg vagy...

2. Fertőzött betegség esetén még másokat is lebetegítesz...


Egy normális munkahelyen ha ezt látják haza is zavarnak, nemhogy elvárják.


Ráadásul ha vendéglátásban dolgozol fertőzött betegként, akkor még egy nagy rakás vásárlót is megfertőzhetsz, akik aztán viszik szanaszét.


Igen van olyan külföld, ahol nincsen automatikusan biztosítás, de ott jóval a fizetések, hogy kibírj néhány napot fizetés nélkül, vagy bár nincsen automatikus biztosítás éppen ezért a legtöbbeknek van saját biztosítása.


Melyik másik országokban mennek betegen dolgozni? Etiópiában?

jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld, nem egy bírósági pert nyert az unokatesóm ezzel az indítvánnyal. Egészségkárosítás szándékosan. Neked talán csak egy influenza, a másiknak pedig lehet cukorbetegség a szövődmények következtében. Bizonyíthatóan te viszed be? Igen. Hidd el, nem légből kaptam az ötletet.

Ennyi. Az meg, hogy hogyan dolgozol vele? Mint addig.

Bár értelmes cégnél a főnök hazaküld a francba betegen.

jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
28 messziről azt mond az ember amit szeretne, bár nem hiszem hogy egy influenza egészségkárosító, azt az 1-2 hetet leszámítva, de gondolom vmi kamu szöveg ez itt, hiszem ha látom. Bár a kedves uncsitesód és a hozzá hasonlók biztosan végig tömegközlekedik a napot, kézzel esznek a tömegközlekedésen stb, nem mosnak kezet, de aztán fel vannak mindnen háborodva.
jan. 25. 09:07
 30/50 A kérdező kommentje:
27 hát igen, eleve a hazazavarás, és a normális munkahely így kizárja egymást. Lehet eddig szerencsém volt, de eddig engem nem zavargáltak sehonnan. Bár sztem az lenne az utolsó csepp a pohárban.
jan. 25. 09:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!