Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lesz még valaha esélyem ennél...

Lesz még valaha esélyem ennél a cégnél (multi) dolgozni?

Figyelt kérdés
Kb egy éves eset, hogy pályakezdőként jelentkeztem egy pozícióra, ahonnan meg is kerestek telefonon. Jól sikerült az interjú, mert aztán lett egy második, majd egy harmadik kör is, ahol szóba került az ajánlat is. Lényeg, a lényeg, hogy nekem nagyon fontos lett volna a home office (amit ígértek a meghirdetett pozíció alatt), de az mégsem úgy működött, mint ahogyan azt írták, ezért a második interjú után írtam egy emailt a HR-nek, hogy ilyen kondícióval mégsem tudom vállalni. Csakhogy ez a mail tévútra tévedt, mert nem kapták meg és felhívtak. Ajánlottak több pénzt is, de nem tudtam volna sehogy megoldani, úgyhogy akkor mondtam, hogy köszönöm a lehetőséget, a HR-es úgy búcsúzott el, hogyha a jövőben alkalmas lesz és találok náluk pozíciót, akkor jelentkezzek. Itt pályakezdő lévén visszahívtam a céget, akik behívtak egy harmadik interjúra. Ott két vezető volt, mindkettőjük részéről rendben lett volna, hogy felvegyenek, adtak egy hetet, hogy próbáljam megoldani a lakhatást, de nem tudtam. Ezért megírtam emailben a HR-esnek (ez nem az előzőkben említett HR-es volt, hanem egy teljesen másik) hogy sajnos nem tudom vállalni és utána vissza se írtak meg semmi. Tudom, hogy idióta voltam. A kérdésem, hogy ennél a cégnél végérvényesen elcsesztem magam? Ha találnék még egy állást náluk, jelentkeznék és mostmár meg tudnám oldani a dolgokat, akkor figyelembe vennék még a jelentkezésemet? Hogy működik ez a multiknál?

jan. 26. 17:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi! A dupla visszautasítás tényleg durva. De az első felmondás után cssk visszavettek még, gondolom meg voltak alapból elégedve veled és úgy voltak vele, hogy még egy esélyt megér a dolog.
jan. 28. 18:36
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, visszaéltem a bizalmukkal.

Aztán végül ők is, mert a visszatérésemkor marhára nem azt kaptam amit ajánlottak.

Először, ahogy eredetileg is lett volna, egy tök jó fej csapatba kerültem, volt egy csaj akivel egy nap kezdtem tehát nem lettem volna egyedül, de rajtunk kívül is kb. mindenki új volt, vegyes, jó fej társaság...

...aztán 2 hét múlva "kiemeltek" és átraktak egy teljesen másik helyre. Kb. mintha elsüllyesztettek volna. Ott sem kezdtem volna egyedül, az új társam egy 40-es alkoholista nő lett volna xD

Kb. mint egy rossz filmben.

Fiatal voltam, tanultam ebből is, mai eszemmel inkább beszélnék ott valakivel ahelyett hogy az állásajánlatokat kezdem bújni.

De az is igaz, hogy lendületben voltam és szuper új helyet találtam magamnak.

jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!