Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számodra mi a rémálom munka,...

Számodra mi a rémálom munka, ami sose csinálnál? Volt már horror munkád, voltak borzalmas kollégáid?

Figyelt kérdés
Dolgoztál ilyen helyen? Most mit dolgozol?

febr. 14. 09:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Mármint úgy értem, hogy nem vagyok rosszul a vér látványától.


#10

febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ismeretlenekhez hozzáérni, ha nem muszáj, szóval nekem az olyan munkák nem mennének. Fodrász, masszőr, orvos, prosti... :D
febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyszerint ami rémálom az bármilyen foglalkozás amiben gyerekekkel kell dolgozni (óvónő, tanár, stb) a vendéglátás és a tukmálós marketinges.
febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Metionin ***** válasza:
88%

Bármi, ahol kisgyerekekkel/babákkal kell foglalkozni. Sok nyelvszakos ismerősöm szerzett jó pénzt au-pair-ként de belegondoltam és mentem inkább a gyárba.

Igazán horror munkám nem tudom, hogy volt-e, egyetem alatt dolgoztam sok helyen éjszakánként, megjártam pl. a kórházi mosodákat is, ahol az egyik helyen eszükbe sem jutott védőfelszerelést adni és úgy kellett a szaros, véres, egyéb szennyeződéses kórházi textileket válogatni. Talán ez volt a legrosszabb, szorosan követi egy hírhedt műanyaggyár 12 órában.

febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok

Lemaradt, hogy nyilván vannak ennél “horrorabb” munkák, ahol veszélyes a munkavégzés, ürülékkel, szeméttel kell dolgozni meg ilyenek, de ez nekem evidens volt hogy a többség számára horror, így nem említettem, csak azokat amik az én személyiségemmel horrornak tűnnek.

febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi melóhelyemen annyira meggyűlöltem a kiszolgálós feladatokat (pl. hozzál kv-t, hívd fel enekm ezt, nyomtasd ki azt), hogy már emberrel se akarok dolgozni. A magam ura akarok lenni. Fogtechnikusnak mennék vagy nyitnék egy cica-panziót.
febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
16-os, én voltam fogtechnikus. Ott a MINIMUM az, hogy állandóan túlórázol. Ott sem szabadság van, mert ott meg odavágnak neked egy csomó munkát, aztán hazaesel aludni. Sok hisztis fogorvosnak sosem lehet jót tenni, még akkor sem, ha nem te bsztad el, hanem ők.
febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem minden rémálom ami más mint a mostani munkám/m.helyen :)
febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos kosz, káosz, zaj, ordibálás és idegbaj, átláthatatlan/betarthatatlan kinek mi a pontos feladata ezért mindenki folyamatosan feszült és idegbeteg, és emellett folyamatos kooperáció van elvárva tehát nem csinálhatod a saját dolgod mert percenként jön valami "munkatárs" (de inkább már ellenségek ezek komolyan :D) és elkezd valamit magyarázni vagy zavarni vagy elrángatni. Ja és bármikor előzetes egyeztetés nélkül berángathatnak túlórára akár hétvégén is, ha nemet mondasz köszönjük holnaptól ne gyere.

Most lehet elég sok hazai munkahelyet sikerült ezzel leírnom :D

febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%

Folyamatosan ilyen helyen vagyok. A főnök mindenkinek mindent megenged, van, aki ezt tripla-extrán ki is használja, én szívok: nem tudok velük mit kezdeni.

Havi 1* van fejmosás, de minden folytatódik tovább a túlzó engedékenység végett.

febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!