Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy kolléga pénzt akart tőletek kölcsönkérni?

Figyelt kérdés
És ha igen, adtatok? Ha adtatok, visszaadta? Ha visszaadta, utána nem kért többet vagy rendszert csinált a dologból?

márc. 7. 09:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem valami alja munkában gürizek, így nálunk megvannak fizetve az emberek...
márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
68%

#11


Attól még előfordulhat, hogy valaki otthon felejti a pénztárcáját és nincs nála semmilyen fizetőeszköz, nemde?

ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

12: Most arra gondolsz, hogy a melóhelyi büfében vagy kajáldában akarna venni magának valamit, de minden fizetőeszközt otthon felejtett? A mai világban, amikor már a telóddal is fizethetsz alkalmazáson keresztül, erre is elég kevés az esély. De oké, mondjuk, hogy megeshet.

Ha régóta ott dolgozik és/vagy kialakult köztünk egy jó viszony, és megígéri, hogy másnap hozza a pénzt vagy esetleg még aznap este átutalja, az rendben. De az teljesen más, amikor valaki avval kuncsorog, hogy le van égve, kéne neki némi zsé erre meg arra, adjak már kölcsön, majd visszaadja következő fizetéskor.

ápr. 16. 09:21
 14/38 anonim ***** válasza:
73%

#13


Nem a büfére gondoltam, hanem arra, hogy utánvétes fizetéssel rendelt egy csomagot, ami mondjuk 35 ezer Ft, nem adsz kölcsön egy munkatársnak?

ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
14: Nem én. Rendeljen olyankor, amikor már előre ki tudja fizetni! Vagy kérjen kölcsön a rokonaitól vagy a haverjaitól! De eleve adott a kérdés, hogy miért nem tőlük kér, és miért kollégáktól.
ápr. 17. 10:10
 16/38 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez az utánvétes rendelés is eléggé kihalóban lévő dolog. Megrendeli, és fizet Mastercarddal vagy Visával, és úgy időzíti, hogy mire eljön az összeg levonásának ideje, már legyen a számláján elég pénz. Ilyen egyszerű.
ápr. 17. 10:15
 17/38 A kérdező kommentje:
14: Egy kommentnek is száz a vége, amúgy nem egészen értem, hogy akkor mire is gondolsz. Megrendel egy csomagot, amit kivisznek neki otthonra, és adjak neki kölcsön a munkahelyen, mert otthon felejtette a fizetőeszközeit? Vagy micsoda?
ápr. 17. 10:33
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ha a munkahelyére rendel valaki csomagot, akkor a munkatársaitól tud a legegyszerűbben kérni, feltehetően a rokonai nem ugyanott dolgoznak.

Aki napi 8-10 órát dolgozik egy cégnél, az a cég címére rendel, nem otthonra. Te otthon dolgozol, hogy ezt így el se bírod képzelni?

Én kollégának bármikor adok 50 ezerig, mindig mindenki 1-2 napon belül megadta.

ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

18: Nem otthonról dolgozom. A vendéglátóiparban nyomom, 12:00-20:00 és 9:00-17:00 műszakokban. De sose jutna eszembe a munkahelyre rendelni csomagot, most hallok először ilyenről. Ha nem vagyok otthon, beadják a szomszédba vagy átvehetem másnap a postán.

De oké, ha valaki ilyen abszurd kézbesítési módot választ is, ott van a hitelkártyás online fizetés, amit írtam.

ápr. 17. 14:40
 20/38 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, hogy ezt abszurdnak gondolod, nyilván azért mert nem reggel 8-tól este 8-ig dolgozol, hanem délben kezdesz, legalábbis a legtöbb étteremben dél körül van a kezdés és nem reggel.
ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!