Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy kolléga pénzt akart tőletek kölcsönkérni?

Figyelt kérdés
És ha igen, adtatok? Ha adtatok, visszaadta? Ha visszaadta, utána nem kért többet vagy rendszert csinált a dologból?

márc. 7. 09:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#29


Most rendeltem egy könyvet, ezt.

Majd kifizetem, ha ideér. Te nem ezt tennéd? Hívogatnád, hogy hogyan tudsz online fizetni?

Csomószor belefutok ilyenbe.

ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

#29 ezt rendeltem:


[link]

ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Amúgy, mélyen tisztelt 28-as (én nem fogok a te stílusodra lesüllyedni), a 13-asomban írok példát, hogy mikre kérhet valaki kölcsön. Olvasni gondolom, csak tudsz, ha kommentelni igen. És elhiheted, hogy nem a kisujjamból szopom ki.
ápr. 19. 08:53
 34/38 A kérdező kommentje:

31: Mert ez egy privát kiadó műve. De normál, hivatalos oldalakon szinte mindenhol lehet előre fizetni. Amúgy igen, én megkérdezném, hogy miképp fizethetnék online.

Na de oké, rendben, még létezik utánvétes rendelés. (Nem is azt írtam, hogy nem, hanem hogy kihalóban van.) Arra mégis mennyi az esély, hogy valaki a munkahelyére rendel egy csomagot, és aznap a pénztárcáját, a bankkártyáját és a telefonját is otthon felejti? Totál fehér holló kategória.

ápr. 19. 08:58
 35/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, 25 éve dolgozom hivatalokban, hidd el, hogy ez idő alatt sok mindenkivel megtörtént már.

Fiatal lehetsz, ha ennyi mindent lehetetlennek, irreálisnak, abszurdnak ítélsz. Az élet sokoldalúbb és bonyolultabb ennél. Ha te nem rendelsz utánvéttel, attól még más rendel, azt hiszed, hogy csak belőled áll a világ és mivel te nem rendelsz, egyetlen kollégád sem fog. Nyilván mivel ti délelőtt otthon vagytok, nem az étterembe szoktatok rendelni, de azért nem mindenki kezd délben, sőt, a legtöbb munkahelyen reggel kell kezdeni.

Annyira magadból indulsz ki, hogy nem látsz tovább az orrodnál és még mindig nem írtad meg a kérdés apropóját. Kértél kölcsön, vagy adtál és nem akarják megadni? Hát pont egy munkatársnál fordul előleg kevésbé, mert ő ott van minden nap, csak akkor van baj, ha lelép. Ez történt, valaki lelépett a pénzeddel? Felmondott és pont azelőtt kért tőled?

ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

35: 42 éves vagyok, 16 éve dolgozom a vendéglátóiparban. És ahogy írtam, a másik műszakom 9-től 5-ig van. De akkor sem rendeltem még soha az étterembe. És nem is tudok senkiről a kollégák vagy a főnökök közül, aki iderendelt volna magának dolgot.

Miért kéne, hogy apropója legyen a kérdésemnek? Talán elméleti alapon tilos kérdezni? Nem látok ilyet a szabályzatban.🤔

ápr. 19. 09:50
 37/38 anonim ***** válasza:
52%

#31

Jó, hát a normál webshopok 99%-a lehetővé teszi az online fizetést, mivel ez az ő kockázatukat is csökkenti a vicceskedő betyárokkal szemben. Az általad belinkelt eladónak valószínűleg nincs olyan értékesítési volumene, amivel megérné neki megcsinálni ezt az opciót vagy akár kiszervezni a könyvküldést egy e-kereskedő portálhoz.

Az utánvétet (vevőként) meg pont azért nem szeretem, mert macera van a kp-s fizetéssel, amúgy meg amit csak lehet csomagautomatába kérem, a legjobb találmány.

ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Volt, adtam nem akarta visszaadni. Kívántam pár dolgot a pofátlanságáért amikor kiderült hogy rosszakat mond rólam (nem a penzel kapcsolatban) csak gonoszsagból .

Beteljesültek kívánságaim.

Amikor vki visszaél a jóságoddal es hatbaszúr az bestiális dolog. Kapja vissza sokszorosan gonoszságát

ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!