Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 éves lány 45 éves férfihez...

19 éves lány 45 éves férfihez önként miért megy oda beszélgetni???

Figyelt kérdés

Munkahelyen az egyik gyakornok lány 19 éves látom hogy rendszeresen odamegy beszélgetni az egyik 45 éves férfi kollégához.


Nem munkával kapcsolatban beszélnek hiszen hallom.


Így viccelődnek, társalognak, de ugyanolyan hangulatban mintha a lány egy vele egykorú fiúval beszélgetne , néha mintha flörtölgetne.


Önmagában ez is fura de most már egyre gyakrabban el szokta kísérni a lányt a buszmegállóig is, láttam a parkolóból ahogy kísérgeti a kiscsajt.


Erre nem magyarázat az a szöveg hogy dehát kollégák és hát miért ne beszélgetnének.


Én is beszélgetek idősebb férfi kollégákkal de önként soha nem kezdeményezek velük beszélgetést, csak és kizárólag munkával kapcsolatos dolgokról, és olyanról nem is beszélve hogy nem engedném soha hogy kísérgessenek.



márc. 24. 15:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

A kérdezőnek tetszik a csaj és féltékeny, ennyi.


Nem kellesz neki, hiába vagy oda érte. Ez van.

márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen van közös érdeklödési körük. Miért ne lehetne két eltérö korú ember haver, ismerös, akivel el tud beszélgetni?
márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A "valakivel beszélgetek" meg a "valakivel szexuális kapcsolatot akarok" két, egymástól teljesen független dolog. A kettöt csak nagyon primitív emberek nem tudják külön tartani
márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
16%
Puncihiány beszél belőled.
márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...Én meg láttam már 20 év körüli leányt ~75 éves bácsival beszélgetni.Miért gond ez?
márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

14


Szerintem a kérdezőnek van saját puncija..Úgy veszem ki a szövegből,hogy ezt a kérdést nő tette fel.

márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%

14es vagyok:igazad van,nem olvastam végig,az utolsó bekezdésben írja.


Akkor a probléma,hogy nem ő a nyerő a 45éves kollégánál,hanem a fiatalabb punci!

márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem számít annyira újkeletű dolognak ez, hogy egy fiatal csaj, egy nála jóval idősebb férfival fog kapcsolatba kerülni.

Lehet, hogy annak a 45 éves férfinak, már felvan építve az élete.

Van neki saját lakása, kocsija, hitelmentes és mellette még jól is keres.

Most hogy ez a kapcsolat mennyire fog működni hosszú távon, az már egy másik kérdés. Van az ismeretségi körömben, kettő olyan fiatalabb nő, aki egy nála 13-18 évvel idősebb férfival él együtt. Az egyiknél már gyerek is van. Hatalmas a korkülönbség, de működik a kapcsolatuk.

márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Énmeg 29 éves NŐ vagyok és a 60 éves FÉRFI kollégám a spanom és ő visz néha haza .. ajaj :D
márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

18-as: NEM KAPCSOLATRÓL VAN SZÓ, BESZÉLGETNEK!!!!

Te mindenkivel ágybamégy, akivel beszélgetsz a munkahelyeden?????

márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!