Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 éves lány 45 éves férfihez...

19 éves lány 45 éves férfihez önként miért megy oda beszélgetni???

Figyelt kérdés

Munkahelyen az egyik gyakornok lány 19 éves látom hogy rendszeresen odamegy beszélgetni az egyik 45 éves férfi kollégához.


Nem munkával kapcsolatban beszélnek hiszen hallom.


Így viccelődnek, társalognak, de ugyanolyan hangulatban mintha a lány egy vele egykorú fiúval beszélgetne , néha mintha flörtölgetne.


Önmagában ez is fura de most már egyre gyakrabban el szokta kísérni a lányt a buszmegállóig is, láttam a parkolóból ahogy kísérgeti a kiscsajt.


Erre nem magyarázat az a szöveg hogy dehát kollégák és hát miért ne beszélgetnének.


Én is beszélgetek idősebb férfi kollégákkal de önként soha nem kezdeményezek velük beszélgetést, csak és kizárólag munkával kapcsolatos dolgokról, és olyanról nem is beszélve hogy nem engedném soha hogy kísérgessenek.



márc. 24. 15:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
Látom kérdező nagyon savanyú a szőlő :D :D :D
márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

Ja a kérdezőnek savanyú a szőlő.


Mondjuk én sosem értettem ezt a fajta "én aztán nem kezdeményezek beszélgetést, akkor is munkáról" mentalitást. Ezek a legmérgezőbb emberek a világon.

márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen nem csak munkáról szokás beszélgetni. Én is besztélgetek idősebbekkel, nőkkel és férfiakkal is. Túlkombinálod.

Van valaqmi előírás nálatok, hogy csak hasonló korosztály beszélgethet egymással?


18

Te milyen kapcsolatról beszélsz? :D :D

márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én is beszélgetek idősebb férfi kollégákkal de önként soha nem kezdeményezek velük beszélgetést, csak és kizárólag munkával kapcsolatos dolgokról"


EZ te vagy. Vagy te vagy talán az etalon vagy valami ISO szabvány?

Inkább tűnsz egy pletykás, áskálódó vénasszonynak, mint egy fiatal nőnek.

márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, kérdező, nem is reflektálsz semmit a válaszokra?
márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Apakomplexus.
márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26-os: te csak veled egykorú emnberekkel beszélgetsz? Az apakomplexus teljesen más, legalább néznél utána!
márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen teljesen megszokott és normális az, hogy kollégák beszélgetnek, tök mindegy, hány évesek, milyen neműek sőt még a szexuális beállítottság is.
márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

#29

A tapasztalat beszél belőled? Na mesélj, meddig jutottál így a ranglétrán!

márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!