Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem rég kezdtem az új munkahel...

Nem rég kezdtem az új munkahelyemen és a kolléganőim akikkel közvetlen együtt kell dolgoznom nagyon trehányak a munkában.Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Interneten találtam erre a munkára.A hirdetésben az volt írva,hogy tapasztalattal rendelkező,precíz,profik jelentkezését várják.Na mondom megnézem ezt az állást.Kicsit izgultam,mert azt gondoltam,hogy túl nagyok lehetnek az elvárások,ha ilyeneket írtak a hirdetésben.Jelentkeztem az állásra behívtak próbanapra ahol megvoltak velem elégedve és egyből fel is vettek dolgozni.Főnöknek is szimpatikus voltam.Örültem neki nagyon.Csak az a baj,hogy számomra kb.1 nap alatt kiderült,hogy akikkel együtt dolgozom szarnak bele az egész munkába és nagyon trehányak ők 1-2 éve dolgoznak itt.

A főnök meg van velem elégedve nagyon pedig csak 1,5 hete vagyok itt.De én nem akarok itt dolgozni ikyen trehány emberek között,amit meg is akarok mondani a főnökömnek.Én szégyenlem magam a hanyag munkájuk miatt és az a baj,hogy közvetlen velük kell dolgoznom.(összesen 4-en dolgozu k)Itt hagyjam ezt a munkahelyet?A fizetés egész jó.Nem tudom mit csináljak..



márc. 27. 16:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
#9 Ez akkor működik, ha a te munkádra nincs negatív hatással az ő hozzáállása. Csak sok helyen nem a futószalag mellett állnak az emberek, hanem csapatmunka van. És ahol egymásra vagytok utalva, ott nem fogsz jópofát vágni a másik trehányságához, bármilyen jó arc, mert veled cseszik ki és a többiekkel, akik bármilyen hihetetlen, de normálisan szeretnének dolgozni.
márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Én tanitottam be es kezdetben nekem kellett az ő munkaja miatt is felelosseget vállalnom. Eleinte sík ideg voltam miatta..


De aztán megnyitott nekem egy uj szocializácios dimenzios kaput is.

Az is feltunt hogy amig ő nem volt nem járkáltak hozzánk vezetők se ertekezni csendes volt a hely csak néha beszaladtak es ki. Ő meg valahogy feldobta az egészet. Valahogy feléledt az egesz iroda is. Kapcsolatrendszerek is épültek ki.


Egy idő mulva már valahogy nem idegesitett a chipses zacskoja se már.

márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, a 2. voltam, így érthetőbpersze. Ilyenkor készülj úgy a munkával, hogy tudd bizonyítani mindig, hogy mit csináltál te. Általában a főnökök látják, hogy ki az, aki normálisan dolgozik, de akármiért elővesznek mégis, te tudod mutatni, hogy mit tettél te, mit ők.

Az is kérdés, hogy te mennyire bírod. Nagyon sok munkad van így vagy elvagy vele csak nem tetszik? Ha ez kimerít, akkor próbaidőn vagy tehát azonnal leléphetsz, ha tűröd, akkor maradj.

márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
*És aztán ő lett az is akivel könnyesre lehet magam röhögni is. Az aki eleinte komolyan a sírba vitt..
márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Esetleg megmutathatod nekik, hogy hogyan lehetne a feladatot jól, rendesen, normálisan, trehánymentesen elvégezni. Nem dirigálva, okoskodva, hanem finoman, így hátha kedvet kapnának arra, hogy változtassanak a munkastílusukon.

márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Persze, majd pont fognak halgatni olyanra aki 2 hete van ott...
márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%

Én azt gondolom, hogy amíg a munka el van végezve, addig teljesen mindegy, hogy ki hogy csinálta, hogyan éritek el a végső célt.

Minden embernek más a tempója, a kompetenciája, képessége.

A pörköltöspélda azért nem biztos, hogy jó, mert arra kéred, hogy neked mossa el. Viszont az nem jó neked, ahogy ő csinálja. Akkor bizony azt magadnak kell csinálni, mert téged zavar.

márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen munkatársam. Amikor egy műszakban vagyok, akkor gondoskodom róla, hogy jól menjen. Amúgy meg kedves, és a munkahelynek sokkal több előnye van, mint hátránya, így elnézem neki. Persze, néha a falnak megyek, de más munkahelyen sem klappolna mindig minden. Őt és az ő gyengeségeit legalább már ismerem.
márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szep is lenne, de marhara nem mindegy.

Mert pl nekem sokszor ujra kell csinalni azt amit az elottem levok mar elvegeztek. Persze, a vegso cel szep, csak nekem 2x annyit kell dolgozni mint a hanyagoknak. Sot, ha nagyon hanyagok, akkor tobb ora is elveszik, amig en nem haladok a munka ram eso reszevel. Es akkor ugye en vagyok a rossz, mert hat nem hozom az elvart teljesitmenyt. Csakhogy en utolso emberkent nem adhatok ki felkesz melot a kezembol. Es persze, mikor minden szep csilivile, azoknak akik kihuzzak a csapatot a mocsarbol nem jar 2x jutalom.

márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Hiába adjátok a jótanácsokat, hogy melóhelyet kell váltani, ezek a semmittevő szutykok mindenütt jelen vannak!
márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!