Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire csúnya dolog...

Ez mennyire csúnya dolog kolléganővel szemben? Megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem elegem van a folyamatos pletykákból, munkahelyi kibeszélésekből. Van egy kolléganőm aki mindenkit kibeszél, csúnya szája van, szar keverő. Úgy gondoltam, az alábbit fogom tenni: ha legközelebb kibeszél valakit, megkérem rá, hogy vegyen elő egy tollat, és egy papírt, mert fontos telefonszámot kell leírnia nekem, és, hogy ne hibázzak megkérem írja ő nekem le (biztos lefogja) . Elkezdem neki diktálni annak az embernek a telefonszámát akit épp kibeszél akkor. Majd megkérem, hogy "na most hívd fel, és neki mondd el a problémádat, hiszen felnőtt ember vagy". Szerintetek ki fog akadni, vagy veszi a lapot, és befejezi a kibeszélést?
márc. 28. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedély nélkül tényleg ne add ki más telefonszámát, mert abból csak nagyobb gond lesz, és a keverőgép a végén még téged sároz be.

Pedig amúgy megérdemelné, de ezután, szinte biztos, hogy te lennél a következő célpont.

márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ígyis célpont vagyok. Illetve a telefonszámát mindenki tudja a másiknak. De nem fogom megtenni ha valóban külső szemmel ennyire rossz ötlet.
márc. 28. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!