Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak vagy ne?

Felmondjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet dönteni ha teljesen tanácstalan vagyok? Jó ideje küzdök szorongással és depresszióval... sajnos a mai napig nem világos számomra mi okozz a bajt. Az életemben amit látok kép nem tetszik és egyetlen dolog van amin még nem változtattam a munkahelyem. Ez az egy "gomb" van amivel tudnék állítani az életképemen.


Egyébként unalmas a munkám, de elvagyok vele és könnyű és jol fizet, de már 9 éve itt dolgozom.


ápr. 15. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Kell a pénz vagy nem?
ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pár hónapig van tartalékom. Vagy hogy érted?
ápr. 15. 13:18
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Hát így xd

Ha úgy gondolod hogy találsz az alatt az idő alatt amég kitartasz a félrett pénzedből akkor mondj fel. Ha nem, akkor ne.

ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van tartalékom, van saját lakásom, nincs hitelem, szoval el lennék 1 darabig... de mégsem merem meglépni
ápr. 15. 13:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne az alternatíva?


Miért váltanál, ha egyébként nincs gond?

ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mert nagyon szenvedek a szorongásos problémáktól. Már nyugtatot meg anti depresszánst irtak fel, de nem szeretnék ezekkel élni. Nem alszom jól évek óta... stb...


Az alternativa: nem tudom, most olyan állapotban vagyok h nem tudok ezen gondolkodni. Úgy érzem addig nem tudok tisztán látni amig itt dolgozom. Túl kényelmes itt.

ápr. 15. 13:36
 7/19 A kérdező kommentje:
Környezetváltozás és új célok talán segítenének.
ápr. 15. 13:36
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Es attol nem fogsz szorongani, amimor fogy a penz es uj munkat kell keresni? Interjuk stb. Meg amig van penz, mit csinalnal? Szoronganal otthon 4 fal kozott? Egy jo pszichologus kene neked szerintem.
ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Lehet hogy szorongani fogok ! De így nem birok már élni.
ápr. 15. 14:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valtoztass.
ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!