Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak vagy ne?

Felmondjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet dönteni ha teljesen tanácstalan vagyok? Jó ideje küzdök szorongással és depresszióval... sajnos a mai napig nem világos számomra mi okozz a bajt. Az életemben amit látok kép nem tetszik és egyetlen dolog van amin még nem változtattam a munkahelyem. Ez az egy "gomb" van amivel tudnék állítani az életképemen.


Egyébként unalmas a munkám, de elvagyok vele és könnyű és jol fizet, de már 9 éve itt dolgozom.


ápr. 15. 13:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
jó! megbeszéltük! köszi!
ápr. 15. 14:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A pszichologust nem reagaltad le, pedig az mindenkepp kene neked.
ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Régen jártam sokat... de most nem tudta elmenni és már nagyon rosszul vagyok.
ápr. 15. 14:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha rosszabul jarsz es szarabb munkahelyed lesz akkor még depressziosabb leszel
ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13

Miert nem mesz?

ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
mondj fel!
ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Az unalomtól még a kényelemtől nemigen szokott szorongani senki. A stressztől, hajtástól, túlterheléstől annál inkább. Úgyhogy le ne cseréld a nyugis munkahelyedet valami "pörgős, kihívásokkal teli, agilis személyiséget kívánó" álommelóra. Egy nyugis munkahely, ami még jól is fizet! Tudod, sokan cserélnének veled.
ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17es. Nem erzem ott jol magam. De legyürtem magamba evek ota a negativ dolgokat a pénzért cserébe. Biztos hogy van mas problema a háttérben ami ujra elő fog jönni!!! De ugy erzem 8-9 év után már akkor is váltani kell ha jó a munka. Már 7 ev utan kellett volna váltanom.
ápr. 15. 20:55
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
En 4-5 evente valtok, mert az elejen jo minden, aztan minden elb**szodik
ápr. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!