Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnek, hogy ne rugjanak...

Mit tehetnek, hogy ne rugjanak ki?

Figyelt kérdés

Nehany honapja dolgozok egy munkahelyen.Van egy kolleganom aki nem elegedett a munkammal es kibeszel a hatam mogott ellenseges.A tobbi kolleganomnek is van problemaja.Probaltam vele tobbszor is intelligensen kommunikalni mondtam h beszeljuk meg h mi a problema,de nem lehetett vele...


En nagyon igyekszek...


A vezeto az elejen rendes volt,de mar O is ellenseges lett velem. A mult heten megfigyelte a munkam gorcsosen erolkodve probaltam jol vegezni.Erre azt mondta,h neki szinjateknak tunt az egesz.Ezen ledobbentem... Ezen kivul meg azt h mondta nem vok eleg talpra esett,onbizalomhanyom van,nem biz ram x feladatot,es h neki eros emberre van szuksege es en nem vok az.


Jovo heten fogjak megfigyelni a munkam egy masik dolgozo igyekszem akkor is jol teljesiteni es probalom lazan h ne latszon az erolkodesem.


Mindent probalok megtenni azert h jol teljeseitsek,de en ugy latom h a vezeto eldontotte h kirug.


Mit lehet menteni egy ilyen helyzetben? Ha kritikat kapok azt h kezeljen? En azt gondoltam h vedem magam...


Koszonom a valaszokat!



2014. febr. 1. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha a főnöködnek az nem tűnik fel, hogy a kolléganőd a gyerekek előtt bunkón beszél, akkor ez nem egy ideális munkahely, de akkor a gyerekeknek sem lehet egy ideális hely :)
2014. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: amit leírtál, annak az a neve egyszerűen, hogy munkahelyi féltékenység, én is átéltem ezt többször. Ha nem lazítasz és lassítasz a munkatempódból időben, akkor tényleg felállhatsz.

1. a vezetővel mindenképpen beszélnék egyenesben, hogy elégedett-e a munkámmal, csak ennyit, 2. nyalnék a féltékeny csajnak.

Az az egyszerű magyarázat erre a szitura, hogy a többiek egyszerűen nem bírnak veled lépést tartani és valahogyan lassítani akarnak, de nem úgy, hogy a főnök erről tudjon persze.

Nekem az egyik legextrémebb szitum az volt, amikor egy teljesítményes munkám alkalmával mindenki kb. 70 db-ot készített el naponza, ami eléggé lezser tempóban, de jól ment, s ez így köztük meg volt beszélve. Jött egy hiper ambíciózus lány, nem barátkozott senkivel és ugyanabból megcsinált 300-at/nap úgy, hogy soha még csak a wc-re sem ment ki, s ez így ment évekig. Mindthogy projektfüggő munkánk volt, a másik bárosból a főnök egyenesen a lánynak üzent, hogy mostmár hagyja abba, mert rengeteget megcsinál és elveszi a többiek elöl a munkát :)).A csaj akkor mondott fel.

2014. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolso:

Elegge felre ertetted amit irtam vagy nem is olvastad el...Szo sincsa arrol h ne tudnanak velem lepest tartani,gyerekeknel nincs is szukseg porgesre es nem is vagyok ilyen tipus...

A vezeto mint mar mondtam beszelt velem a kollegnaommel meg nem is lehet kommunikalni...Igy nyalni sem...

2014. febr. 2. 21:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen

Akadályozzák a munkát, közbe meg elvárják hogy haladjunk, aztán ha szólunk, még kirúgással fenyegetőznek

A kúr*va anyjukat szopják le !

Az a féreg ge*cit kéne kirúgni. Nem főnök az ilyen csak egy fasz*kalap

2014. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!