Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelhetnem a kibirhata...

Hogyan kezelhetnem a kibirhatatlan kolleganom?

Figyelt kérdés

Par hete dolgozok probaidos playakezdokent egy Debreceni gyermekintezmenyben. A kozvetlen felettesem teljesen kikeszit idegileg ugyanis sakkban tartallandoan dirigal es kitol velem.Egyszer azert kiabalt velem mert veletlen arrebb toltam egy kislany poharat az asztalon ebednel. Volt olyan h mondta a vezeto h akik delutanos muszakosok azok kozul az egyik hamarabb haza mehet.Erre par napra ra kozolte amikor delutanos volt es sok volt a gyerek h o lelep x-kor.Vegul nem tette meg.Aztan par napra ra egyik kolleganomet kerdeztem mikor delutanosok voltunk h ki lep le elobb.Erre o mondta h ez nem igy mukodik maradni kell.Hivatkoztam arra h mit mondott a vezeto erre elkezdte mondani h hat ha jo fej az egyik akk el lehet menni neha.Pedig ez nem igy van.De en csak nyeltem mint mindig es mondtam h jo maradok.Pedig el lehetne menni hisz mar csak labat logatunk annyi orakor.

Valtott muszakba jarunk es ket napig mondta h az elonyosebb muszakba jon (nyomos indoka volt)en mondtam h persze,aztan kozolte h neki a tobbi nap dolga van csereljunk.En erre is mondtam h jo(magamban nyilvan gondoltam sok mindent),de en csak nyelek,mert a sorsom az o kezeben van.Nem szamoltam azzal h 3 hetig elonytelen muszakba leszek,en az egyetlen a 4-unk kozul.Ezert oda mentem hozza h ugye jovo heten akk az elonyosbe leszek? Erre mondta h nem mert csereltunk.Mondtam neki h de en most is az elonytelenben vok.Erre elkezdett ordibalni velem h mi nem tetszik? En meg mondtam neki semmi az h 3 hetig delutonos leszek.Erre vissza orditott h elcserultuk a nyomos indok miatt a hetet ami ugye nem igaz,mert az csak 2 napig tart.Nehezen birtam ki h ne kiabaljak vissza.En tettem jot aztan meg neki all feljebb.Rendszeresen ordibal velem mindenki elott.

Aztan volt olyan h mondtam h mek ebedelni,mondta h jo,de varjak,aztan kozolte h gyorsan kimegy,cigizni ment 10 percig.


Van h rendszeresen ott hagy engem x gyerekkel egyedul,aztan amikor megmereszeltem kerdezni normalisan h hol volt meresztgette ram a szemeit h h hol volt,pisilni volt.A vezeto elott meg szorgos.


Egyszer leultem vele megbeszelni a dolgokat,de kimagyarazott mindent,fel perc alatt tul jar az eszemne,o nagyon okos,rafinalt.Azzal vadolt h en nem szeretem a gyerekeket,lebecolok es szerinte en nem is akrom ezt az egeszet.Ez elegge sziven szurt ugyanis a gyerekeket nagyon szeretem es ok is odaig vannak ertem.En elegge felenk vok es elfojtom magamba a dolgokat.


Koszonom.:)



2014. máj. 31. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen olvasni, ahogy írsz a fogalmazásmódod meg a helyesírásod miatt, nem is igen értek egy - két részt. Válts munkahelyet, vagy panaszold be a főnökötöknek.
2014. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de elég anyámasszony kategória lehetsz!

Meg kéne tanúlnod megvédened magad.

2014. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Snapette ***** válasza:
100%
Te vagy az új, a ezdő, ezért mindent meg fognak próbálni veled, és mindenki rád akarja tolni a kellemetlenebb feladatokat, ez tény. A legtöbb helyen így van. Ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell tűrnöd, noha egy ideig többet kell tűrnöd, ez is tény. Ha tarthatatlannak ítéled a helyzeted, akkor a közvetlen felettesed megkerülésével menj a főnökhöz, és mondd el neki, hogy mi a gond. Ne legyél túlságosan vádaskodó, inkább tényszerű és amennyire lehet objektív, és magyarázd el, hogy neked nagyon tetszik itt, de a közvetlen felettesed keresztbe tesz neked, és nem szeretnéd, ha ilyenek miatt kellene felmondanod. Amennyiben nem vagy túl érzelgős és túl vádaskodó meg fognak hallgatni. Ne feledd, hogy most kell a pozíciódat is kiverekedd magadnak, és ha mindenkiben elülteted azt a meggyőződést, hogy te vagy az, akivel mindent lehet, akkor később nehéz lesz ebből kimászni.
2014. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: Nyilvan gyorsan irtam nem tudtam bo lere ereszteni,ekezet meg a gepen nincs...!

mit nem ertesz?


2.Valaszolo:Igen az vagyok,de o tud engem kirugatni 2 perc alatt,nem tudom megis mit tehetnek...

2014. máj. 31. 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso:Koszonom.:)Tudom h egy palyakezdonek nehezebb es akar a kellemetlenebb dolgokat is el kell vegeznie.De van itt egy szinten uj lany aki palyakezdo vele nem szivozik.

A fonoknek azert nem merek beszelni,mert ez a no fel perc alatt kirugat,hazug dolgokat es reszben igazakat,de ram nezve kellemetleneket elmond mind...

2014. máj. 31. 17:57
 6/7 A kérdező kommentje:
arrol nem is beszelve h utana kegyetlenul megszivatna ez a no,ha a fonokhoz mennek...
2014. máj. 31. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Szerintem szimplán anyi a bajod hogy hagyod magad szivatni mindenkinek, és nem álsz ki magadért.

Az egy dolog hogy pályakezdő vagy, de a világtörténelembe bizony olyan is előfordúlt már, hogy aki 20-30 éve ott dolgozott valahól azt is kirúgták.

2014. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!