Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti be szoktátok jelölni...

Ti be szoktátok jelölni kollégákat és főnököket Facebookon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akikkel jóban vagyok, miért ne :) Nincs titkolni valóm :) Mondjuk tudom, hogy a bátyám eleinte nagyon nem örült neki, hogy jelölgetik, de mára már megszokta.
2014. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És addig örülök amíg ők sem jelölgetnek... :) Nem szeretném ha látnának és tudnának rólam mindent (annak ellenére, hogy semmit se rakok ki soha, csak néha kommentelek egy-két fotót).
2014. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig aki bejelölt a kollégák közül, azt visszajelöltem. Én se sokat használom a Fb-t, akivel jó a kapcsolatom, azzal amúgy is szoktam beszélgetni, a többi meg elfér. Arra jó, hogy korábbi ismerőseit is egyszerűen meg tudja találni az ember.
2014. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki bejelöl, azt visszaigazolom, de magamtól nem jelölök be senkit. Nekem mondjuk van egy "hivatalos" meg egy használható FB profilom; az előbbit a családnak meg a munkatársaknak tartom fennt, és szinte sosem használom, az utóbbin pedig a barátaim és egyéb ismerőseim vannak, akik előtt nem titkolózom semmiről. Azt napi szinten használom.
2014. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Isten ments hogy lássák mit csinálok szabadidőmben, amúgy is mindenbe beleütik az orrukat. Nem hiába van beállítva úgy a facebook profilom, hogy rá se tudnak keresni idegenek. Ha kérdezik, akkor meg azt mondom, hogy nem vagyok felregisztrálva.
2014. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy dilemma volt ez annak idején: ha nem jelölöm be, bunkó vagyok, ha bejelölöm, akkor meg spicli. Teljesen mindegy, aki ismer tudja, hogy ki vagyok, ilyen megközelítéssel bejelöltem a főnököt és a legjobb kollégámat.
2014. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hasonló korúakat, illetve a fiatalabb rendes arcokat igen, a nálam jóval (értsd: legalább 8-9 évvel idősebekket) nem.
2017. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!