Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem erzem jol magam (az...

Miert nem erzem jol magam (az uj munkahelyemen? )

Figyelt kérdés
5 evet dolgoztam egy helyen , telekomunikäcios cegnel,de a vegen mar nagyon elegem lett, nem volt korrekt a fönökseg, stb.. ugy döntöttem vältok. Sikerült is talälnom egy mäsik munkät, ott itthon kellett dogoznom, 1napot kellett csak bemennem idodäba egy heten. 1honap utän felmondtam.. folyamatosan gyomorgörcsel kezdem a munkät, meg igazäbol az itthoni munka sem jött be..1 hete dolgozom az uj munkahelyemen. 9tol-18ig, ismet emberekkel kell foglalkozni. Viszont meg minden nagyon käosz, bele dobtak a mely vizbe ugy erzem.. Sok mindent meg nem tudok, tudom, nem megy minden elsöre, de itt sem erzem jol magam... magam sem tudom mit csinälnek szivesen... teljesen magam alatt vagyok, es tancstalan... itt szinte nincs is szabadidöm.. Mit tanäcsoltok?? elöre is köszi (27eves lany)
2014. nov. 8. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, én pánikbeteg lettem a volt munkahelyemen, én napi 12 órában talpaltam, besokalltam, felmondtam, de sajna azóta sem találtam másikat(1 éve már) ezért azt tudom tanácsolni, ha van kilátásban másik, akkor hagyd ott, de a bizonytalanért lehet hogy húznám még egy kicsit.. saját hibámból tanulva
2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerencsés vagy, hogy egyáltalán lett munkád. Engem sehova nem vesznek fel, pedig felsőfokú végzettségem van. Hogy találtál ilyen hamar munkát? Amúgy legyél kitartóbb, az meghozza a gyümölcsét. Az önbizalmaddal minden rendben van? Nem kell pánikolni, ha nem megy rögtön minden...
2014. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: A pánikbetegség nem múlik csak úgy el magától. Kezeltetted? Mert ha nem, amint találsz új munkát, megint könnyen előjöhet.
2014. nov. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazäbol egy ismerösöm ältal lett ilyen hamar ez az uj munkäm...Tudom, hogy örülnöm kellene hogy van munkäm, de valahogy nem tudok... azt sem tudom mit csinälnek szivesen... :( teljesen elveszettnek erzem magam.. de attol meg en is felek, ha felmondok nem lesz mäs..
2014. nov. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!