Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak még olyan emberek itt...

Vannak még olyan emberek itt akik nem csak a pénzzel törődnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 01:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Vagyunk,de nem sokan. Úgy neveltek,hogy becsüljem meg és örüljek annak, amim van, a legértékesebb számomra a családom egészsége. Tudom meddig ér a takaróm,addig nyújtózkodom. Nem szeretem azokat akik mindig panaszkodnak, anyagi helyzetük miatt,holott nem volna rá okuk,messziről kerülöm őket.
2015. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni, valamilyen szinten fontos nekem a pénz. De nem a legfontosabb. Pl. olyan ember a párom, aki még az anyjával él, picivel átlag alatt keres, nincs saját lakása (egy fél háza van jogilag ott, ahol lakik), nincs kocsija... de ezt magasról letojom. Viszont nyilván megnézem azt, hogy hol mit veszek, és tartom, hogy boldog nem lehet az ember úgy, hogy a feje felől épp el akarják vinni a lakhatását és nincs befizetve a villany-, gázszámla.
2015. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hali!
2015. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Attól még élhet valaki jól amiért nem a pézzel törődik, hanem azt csinálja amit szeret.
2015. ápr. 27. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!