Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Provokatív vagy helyes reakció...

Provokatív vagy helyes reakció egy dolgozótól ha szól a főnöknek, ha a jövőben el akarja érni mobilon akkor vegyen a cég mobilt neki és ne a dolgozó mobilját hívogassa?

Figyelt kérdés

Az van, hogy marhára elegem lett abból, hogy munkaidőn túl, késő este kora reggel, akár hétvégén is csörög a mobilom, és mindenféle mondvacsinált pitiáner ügyekkel hívogatnak, olyan ügyekkel amik simán ráérnének másnapig. Kedvencem, amikor este 10kor felhívtak hogy elvégeztem –e a határidős melót. És ha nem végeztem volna el esetleg, este 10kor már nem mindegy? Stb stb.

Meg amikor hívjam őket vissza (persze saját költésgen ) és mondjam el ezt meg azt, de ne most hívjam, majd 19h 39 perc 40 másodperckor hívjam mert a főnöknek akkor jó. És ha nekem meg nem jó? Munkaidőn kívül vagyok.


A telefon az enyém, a számlát én fizetem, a cég egy fillért se ad bele.


Szóval számot cseréltem új számot titkosítottam.

Rövidesen: hívtalak. Nem értelek el. Igen új számom van. Mi az? Titkosított. Akkor hogy érlek el? Drága főnök úr, úgy ér el, hogy leülünk szépen, készítünk egy írásos megállapodást, melyben az egyik fél vállalja hogy telefont vesz a dolgozónak és havi X keretig fizeti a számlát a dolgozó meg vállalja, hogy ezért cserébe tól ig elérhető lesz.

A saját mobilom többé nem áll céges rendelkezésre. Ha használni akarja fizessen érte. Miért adnám ingyen.


Erre habzó pofával vörös fejjel elrobogott a főnök. Neki ilyet még egy dolgozó se mondott. Na akkor épp itt volt az ideje.


Vajon ez provokáció vagy abszolút helyes lépés a dolgozótól?


2015. júl. 14. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" Na de akkor te is abból indulsz ki

hogy 3 hónap azán lapát."


Ne nekem magyarazd meg, hogy a fix 3 honapos szerzodes az igazabol nem is az. De azt csinalsz amit akarsz.


Én azt gondolom aki annyira jo szakember az talal olyan munkat ahol megfizetik es rendesen szerzodnek.

2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

es rendesen szerzodnek.


Ezek szerint a világ egyik legnagyobb multijánál nem ezzb teszik. Értem.


De mondok én valamit. Ha egy ilyne neves céghez ahova bekerülni is felér egy érdemrenddel, szóval ha ide bekerülsz akár csak 3 hónapra is, az olyan ajánlólevél, hogy utána már nem kérdés hova vesznek fel. Bármely cég két kézzel kap utánad (úgy értem bármely józan EU-s cég és nem a hazai vadkapitalista kiskirályságok)

2015. júl. 18. 13:13
 13/13 anonim ***** válasza:

"ha biztos vagy magadban és a tudásodban, miért lenne 3 hónap után lapát?"


A tudás nem ott kezdődik, hogy nem fogod fel, mekkora arroganciával szívatnak szét, csak mert megengeded.

2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!