Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnöknek szeretnék segíteni,...

Főnöknek szeretnék segíteni, de kb semmibe vesz miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Főnököm nyitott egy kutyakozmetikát,csak sajnos mivel nem ért hozzá abszolút így elég nehéz. En és kolléganőm próbálunk segíteni szépen,hogy ezt így ezt úgy ezt amúgy kéne.De neki állj feljebb,meg nem azt csinálja. Tudom főnök,de mi tényleg próbálunk segíteni,jó részt ő érdeke meg a miénk is. Vagy pl alap dolgok beszerzése mint egy hűtő ezért is szóltunk.De még mindig semmi. Mondtuk,hogy amik vannak olcsó samponok nem tisztítanak,nem kozmetikába valóak,vegyenek mást. Nem,nem vesznek. Akkor kellenének még gépfejek,mert lassan nem tudunk a meglévőkkel dolgozni . Erre se mutat hajlandóságot. Még azt se mondja,hogy rajta vagyunk. Kozmetikai részbe amihez aztán abszolút nem ért nagyon bele akar magyarázni dolgokat,mintha ő jobban tudná és közben nem!!! Már sok nézeteltérés van emiatt se kolléganőm sem én nem tudok rá hatni. Én tényleg szépen érthetően magyarázunk,de nem. Ebbe már kezdünk bele örülni. Oké ő főnök,de hogy egy kis segítséget ne fogadjon el,ami az ő érdeke is hát nem tudom...
2015. aug. 25. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy már túl szájbarágósak vagytok és ez ciki neki.

De lehet, hogy ő ilyen típus és mindegy, hogy mit, hogyan mondtok.

2015. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem,mert ha egyszerűbben mondjuk el nem érti,ha nagyon nagyon magyarázzuk akkor érti meg.De lehet ő büszke és emiatt mindent cikinek érez vagy passz :D
2015. aug. 25. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!