Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a kocsmában dolgozni?...

Félek a kocsmában dolgozni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Rövid ideje igaz,de egy helyi kocsmában dolgozom,mert SEMMI,de tényleg SEMMI MÁS NINCS :(

Ami azt illeti elég fura fazonok járnak ide,gusztustalanul beszélnek,értetlenek,nagyon agresszívak mikor nem adok nekik több italt. Az előző csajt meg akarták verni,azért ment el,félek tőlük,utálom őket,a tudat hátborzongató,hogy egyedül vagyok ott,és ha konfliktus van megvernek.

A főnök nem véd meg ha örjöngenek vele,nem jelent be,betanulás címszó alatt egy hónapja ingyen dolgoztat,ha mondom,hogy szeretném rendesen,hogy pénzem is legyen belőle,azt mondja rá,hogy majd még gyakoroljak...szabadnap ,beosztás nincs.

Akkor kell jönni ha hívnak,a legjobban mégis az agresszív állatoktól félek..

Kaptam egy lehetőséget egy étteremben,de a barátom féltékeny,mert a tulaj korábban is mindig jópofizott meg ilyenek pl. Hordta nekem a szivecske formájú kajákat..(nem ettem meg soha és tudta is,hogy semmi nem lesz köztünk) de most szólt,ha gondolom megüresedett egy hely,de a párom azt akarja,hogy maradjak a kocsmában ,ahol nagyon félek egyedül este.Be sem vagyok jelentve.

Szerintem önzőség a barátomtól,hogy csak féltékenység miatt nem akarja,hogy jobb helyem legyen,mert tudja ,hogy nem érzem magam biztonságban ,félek .


2015. nov. 1. 15:42
1 2 3
 11/27 opened paradise ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy a kocsmában is sokan kikezdenek veled.

Amúgx miért is akarnál ingyen dolgozni?

2015. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igazatok van,nagyon félek,de bíztam benne,hogy felvesz :(

A barátom én sem értem miért ilyen,én félteném és első adandó alkalommal mondanám,hogy dobbantson,hogy neki jobb legyen,de hiába mondom,hogy nagyon félek,azt mondja csak,hogy nem bántanak úgysem :(

2015. nov. 1. 16:57
 13/27 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj már, de a te életedet az idióta barátod éli, vagy te? Komolyan nem lehetsz ennyire buta.
2015. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Na jó.


Két emberrel szakítsd meg a kapcsolatot. A jelenlegi főnököddel és pasiddal.


Sok sikert a jövőben!

2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az eddigi munkádért pedig természetesen fizetés jár. Azt se hagyd veszni.
2015. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek komolyan szakítanom kellene?
2015. nov. 1. 18:18
 17/27 anonim ***** válasza:
Kevés egyértelműbb helyzettel találkoztam eddig, pedig megértem már néhány téli időszámítást.
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én is megéltem egy-két dolgot, de ha egy pasi féltékenységből ingyen munkára akar kényszeríteni, akkor egyértelmű a döntés. MENEKÜLJ!!!!!
2015. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
hogy lehetsz ekkora hülye hogy ingyen dolgozol? én még azért a havi100-120 ezer forintért sem mennék be kocsmába dolgozni ekkora hülye állat ne legyél már
2015. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
jjaaa igen a másik dolog meg az hogyha vaaki csak azért elnézi hogy egy ilyen helyen legyé inkább mint egy fizető munkhahelyen arra nincs más szó egy beteg állat ennyi amugy meg szakíts vele kezdj járnia fönőkel az étteremből miért vagy a magad ellensége hát ilyen beteg emberel nem szabad szoba állni se
2015. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!