Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a kocsmában dolgozni?...

Félek a kocsmában dolgozni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Rövid ideje igaz,de egy helyi kocsmában dolgozom,mert SEMMI,de tényleg SEMMI MÁS NINCS :(

Ami azt illeti elég fura fazonok járnak ide,gusztustalanul beszélnek,értetlenek,nagyon agresszívak mikor nem adok nekik több italt. Az előző csajt meg akarták verni,azért ment el,félek tőlük,utálom őket,a tudat hátborzongató,hogy egyedül vagyok ott,és ha konfliktus van megvernek.

A főnök nem véd meg ha örjöngenek vele,nem jelent be,betanulás címszó alatt egy hónapja ingyen dolgoztat,ha mondom,hogy szeretném rendesen,hogy pénzem is legyen belőle,azt mondja rá,hogy majd még gyakoroljak...szabadnap ,beosztás nincs.

Akkor kell jönni ha hívnak,a legjobban mégis az agresszív állatoktól félek..

Kaptam egy lehetőséget egy étteremben,de a barátom féltékeny,mert a tulaj korábban is mindig jópofizott meg ilyenek pl. Hordta nekem a szivecske formájú kajákat..(nem ettem meg soha és tudta is,hogy semmi nem lesz köztünk) de most szólt,ha gondolom megüresedett egy hely,de a párom azt akarja,hogy maradjak a kocsmában ,ahol nagyon félek egyedül este.Be sem vagyok jelentve.

Szerintem önzőség a barátomtól,hogy csak féltékenység miatt nem akarja,hogy jobb helyem legyen,mert tudja ,hogy nem érzem magam biztonságban ,félek .


2015. nov. 1. 15:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek komolyan szakítanom kellene?"


Szerinted férfinek tekinthető az, aki inkább ingyen dolgoztatna a féltékeny, kisebbségi komplexusa miatt?


Egyáltalán, hogy vagy képes egy ilyen embert(?) szeretni?

2015. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

" betanulás címszó

alatt egy hónapja ingyen

dolgoztat,ha mondom,hogy

szeretném rendesen,hogy pénzem is

legyen belőle,azt mondja rá,hogy

majd még gyakoroljak"


Ilyen nincs. Egy napot se dolgozhatsz ingyen. Kérd el a fizut utolag vagy jelentsd fel ha nem adja.

2015. nov. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos ,az étterem főnökével nem jöhetek össze!!

Nagyon vonz valamiért,talán mert hirhedt nőfaló,és pont ez a kizáró ok is a korkülönbség mellett. Én 21 ő 43

A pénzt nem kérhetem el,mert nem egész műszakokat dolgoztatott le velem,hanem 5-6-7 órákat.

2015. nov. 3. 04:52
 24/27 anonim ***** válasza:
És ez hogy függ össze azzal, hogy nem kérheted el a pénzt? Egyetlen órát SEM szabad ingyen dolgoztatni. Ne legyél mafla.
2015. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Aha szerinted napi 5-6 órát lehet ingyen dolgoztatni?


A barátod helyében már átrendeztem volna a kocsmáros fizimiskáját.

2015. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ennél még a semmi is jobb
2015. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
hát én erre már nem tudok mit modnani
2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!