Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki új munkahelyre...

Ha valaki új munkahelyre kerül, akkor kinek illene kit bejelölni a facebookon?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok? Megvárjátok, hogy a többiek megkeressenek vagy ez az új ember 'dolga'? Van erre illemszabály?
2015. nov. 9. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem is egyértelmű a dolog. majd adja magát. személyesen beszélgettek, összeismerkedtek stb.

aztán ha annyira akarnak, majd bejelölnek.


szerintem ha mindenképpen "szabályt" akarunk megállapítani, akkor jobbnak tűnik az, ha nem az újonc jelöli be a fél munkahelyet.


de amúgyis valóban megfontolandó, munkahelye válogatja, valóban vannak olyan besúgós kollégák, akik állandóan azt figyelik, hogy az xy épp mit osztott meg és azt hogyan lehetne ellene felhasználni(kicsit túlozva fogalmazva :D)

2015. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" és a végén több ismerőse

lett a cégtől, mint nekem, pedig már

régebb óta dolgoztam ott."


Jujj, ez durva!! Hogy hagyhattad?!


A kerdes pedig vicc ... facebook illem... :DD

2015. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szabály nem hinném, hogy van. De én azt ajánlom, hogy akivel közelebb van a kapcsolatod, azt jelöld be, aztán a többiek majd eldöntik maguktól.
2016. júl. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!