Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen módszerrel motiválják...

Milyen módszerrel motiválják dolgozóikat a munkáltatók?

Figyelt kérdés
Milyen módszerek léteznek és miket alkalmaznak legtöbbször?
2015. nov. 27. 20:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Arra hogy a vezetők bebizonyítsák alkalmatlanok a vezetésre.
2015. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed ettől szarul magad,hanem mindenki.De kutyát is lehet csak veréssel idomítani.. Amúgy erre az a válasz hogy ez munkahely nem szórakozóhely itten kérem dolgozni kell vérrel verejtékkel,ez nem napköziotthon stb.. Ha hagyják "elkanászodni" a dolgozót akkor még képes a fejükre nőni és jogokat követelni..és főként megkérdőjelezheti a nagybetűs FŐNÖK utasításait,az meg minden vezető rémálma,hiszen ő pontosan tudja hogy alkalmatlan de hogy ez kitudodjon na az a vég..
2015. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez semmire sem jó. Sajnos MO-n az àtlag vezető alkalmatlan a feladatára.
2015. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Lehet a kutyát veréssel idomítani csak ne csodálkozzunk ha idegbeteg lesz és visszaadja amit kapott...én is éreztem már munkahelyen hogy legszívesebben behúztam volna egy hatalmasat a főnök kicsi fiának, sőt már így utólag bánom hogy akkor nem tettem meg.
2015. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Persze, de aránylag ritka aki tettleg megveri a főnökét (pedig jól esne néha)szóval sok félnivalójuk nincs. A számokat kell csak hozni a fő főnökség felé a többi lényegtelen.


Mondta is nekem egyszer egy főnök ,hogy legjobb alkalmazott a jó nagy 30 éves hitelt nyögő többgyerekes ,mert azzal bármit meg lehet csináltatni bárhogy lehet csicskáztatni annyira fél hogy elveszti az állását ..És hány ezer ilyen ember van..

2015. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Bevallom, amikor ezt a kérdést kiírtam, olyan válaszokra számítottam, hogy dicsérettel, jó légkör és közösség teremtésével, ahol az ember kedvet kap ahhoz, hogy tegye a dolgát, netán apró meglepetésekkel, hogy pl. a főnök váratlanul gondol egyet és mindenkinek csokit oszt, szóval mindenképp ilyen pozitív, de nem nagy dolgokra gondoltam.


Amit írtok (és amit tapasztaltam) az végtelenül szomorú.

2015. nov. 27. 21:22
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekünk nyáron a tűző napon sima csapvizet nem volt képes hozni, persze ő bírta víz nélkül az árnyékban úgy hogy csak a tervrajzokat nézegette, gondolta akkor bírjuk mi is. Hál istennek már leléptem erről a helyről, de még tudnék mesélni bicskanyitogató dolgokat.
2015. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ám motivációk is pl negyed, félév stb dolgozója kap valami plusz pénzt stb..Csak ott bukik meg a dolog ,hogy ezek a kiemelt egyének általában nem munkájukban szorgalmukban tűnnek ki hanem a jó hosszú nyelvükkel és besúgói ténykedésükkel, és a normális dolgozók kifúrásával. Aztán ezeket szépen előléptetik és a kör bezárul a rendszer újratermeli a selejtet .
2015. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Minket masszázzsal és sportolási lehetőséggel motiválnak.
2015. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Félelemkeltés, versengési láz, anyagi juttatás (prémium), jó hangulat, csapatépítés, közösen elérhető célok, amelyekből mindenki profitál (pl. iroda belső felújítása az eredménye).
2015. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!