Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek váltsak munkahelyet?

Szerintetek váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, augusztusban kezdtem el dolgozni egy raktárban, raktárosként. A raktárból 3 ember van akit nagyon nem bírok egyszerűen nem tudom őket elviselni mert folyton kötekednek velem és beszólogatnak hogy béna vagyok, nagyon rosszul esik. A fizu raktárhoz képest elég jó, mert bruttó 210 ezret kapunk(nettó 140), de már nem birom ezt a három alakot és nem akarok egy Helyen leragadni... Mit tegyek? Egyébként a másik 8 ember meg van velém ílégedve és ők normálisak, de az egészet elrontja ez a három alak...
2016. jan. 27. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Add át a helyed :D én kicsinálom őket annyi fizuért, nem vagyok szívbajos :D
2016. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Manapság nem nagyon lehet ugrálni, de ezt neked kell tudnod. Szólj vissza annak a haromnak, ne légy szívbajos 😊
2016. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de komolyra, ne hagyd ott amíg nincs egy jobb és biztos munka...nem érnek annyit
2016. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én szét szívnám a vérüket, amíg van nekik.


Kb csúszniuk kellene a földön, hogy kapjanak valamit a raktárból.

2016. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok visszaszólni, énsem akartam sosem raktárban dolgozni, csak a fizetés miatt jöttem ide... Nem is lenne opyan szar ha ők nem lennének, de én nagyon gyenge jellem vagyok :( látják hogy engem ott piszkálhatnak ahogy akarnak és meg is teszik... Én sosem mertem visszaszolni meet ha visszaszoltam csak rosszabb lett mindig az életemben is számtalanszor volt ilyen mindig csak rosszabb lett. Ezért inkább eltűröm mintha meg sem hallanám... Csak belül felőröl.
2016. jan. 27. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
ez buta felfogás...engem középsuliban hányszor megvertek volna. ha nem lenne ekkora a "pofám" :D ezzel csak tüzeled őket, nem fog csitulni a dolog, amíg a sarkadra nem állsz, ez a te érdeked...
2016. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nehogy kilépj mutasd meg nekik hogy erős vagy, és ne érdeklejen amit ők mondanak. Végezed el a munkádat és kész.
2016. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen van egy hasonló triumvirátus csak nők, had ne mondjam mind 3 borzalmasan elhízott mellette nagyon csúnyák is :D egész nap ülnek az irodában és azt hiszik övék a világ közepe, mert amunkájuk aránylag fontos, de ettől még nem pótolhatatlanok...folyamatosan kapom tőlük a savazást, de elfelejtik, hogy az én munkám segíti őket és nem az övéké az enyémet...magyarán nekik van rám szükségük, nekem nincs rájuk és ezt kihasználva már többször hoztam őket olyan helyzetbe, hogy magyarázkodniuk kellett ki ne rugják őket...nem is hiszed el milyen jó érzés volt :D csinálj te is így szard le őket, végezd a munkád és legyél te is szemét rosszabb már nem lehet a helyzet
2016. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!