Váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy olyan gyárban dolgozom ami itt van ahol lakom,egy müszakos!Tehát délutan háromkor már itthon vagyok!Egyébként még a munkatársaimat is birom.Ez ilyen nyugdijas allas,szinte boritekolhato hogy soha nem küldenenel el innen!Viszont 80.000ret keresek!Amit valjunk be nem valami sok!

Jött most egy lehetöség,egy másik gyarba!Ahova bekell jarnom.Bar egyik ismerosommel tudnek menni,szoval meg a benzinpenzbe is jol jonnel ki mert tobben jarnank.Harom muszak.Es eloszor 6honapos szerzodessel vesznek fel.Szoval benne van a pakliba hogy utana elkudenek.

Viszont ezen a helyen ketszer annyit fizetnek....

Nem tudok dönteni!Raadasul van egy 7eves gyerekem.Aki miatt a 3müszak nagyon nem lenne jo,na de viszont a penz...

Valtsak vagy sem?


2016. jan. 26. 05:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem váltanék. Dolgoztam 3 műszakban - bár ki lehet bírni, de elég embertelen (szerintem)

Ha szükségem lenne több pénzre, akkor inkább megpróbálnék a környékemen a mostani mellé még valami apróbb munkákat bevállalni.

2016. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!