Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Überelhetetlen munkáltatói...

Überelhetetlen munkáltatói rablás? Levonni a soha ki nem fizetett túlórát a ténylegesen ledolgozott munkaidőből? Vki tud jobbat?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen gyakorta vannak túlórák szokás szerint feketén és vagy fizetik vagy nem, 90%-ban vagy nem!

Na besokalltam és lejárt a munkaidőm, hazamentem. Nem voltam hajlandó ott maradni a fekete ki se fizetett túlórán. A normál munkaidőm maradéktalanul ledolgoztam.

Másnap a főnök behívott. Levonták az előző napi ténylegesen ledolgozott 8 órámból a 2 óra túlórát amit maradni kellett volna…

Levonják azt ami soha ki nem fizettek volna abból amit ledolgoztam. Így aznapra kaptam a 8 ledolgozott órára 6 óra bért, mert lejött a 2 óra túlóra. Amit ugye úgyse fizetnek.


És még nincs vége. Megkaptam a „végső” figyelmeztetést: még 1 ilyen akció és ennyi volt.

Na ezt überelje valaki!


Hasonlat!

Egy betörő aki betör kifoszt majd utólag kifizetteti velünk a fűrészt ami eltört miközben hozzánk tört be éppen.


!!!


2016. febr. 22. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te ezzel elégedett vagy. Nyilván váltanál ha nem lennél elégedett.
2016. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!