Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez rejtett irigység vagy más...

Ez rejtett irigység vagy más lehet a dolog hátterében?

Figyelt kérdés

Először leírom a munkahelyi viszonyokat. 2 főnököm van. Az egyik 45 körüli a másik 65 év körüli nő.

A többiek 30 alatti vagy 40 felettiek. Amit tudni kell, hogy a gond az idősebb főnökkel volt probléma. Egyébként nem szereti őt senki, de a 40 év feletti társaság nyalja a seggét.


Ami történt, hogy van egy heti munkalista, ahová az ügyfeleinket írjuk be. Egyik kollégám, aki más osztályon dolgozik kért egy időpontot. Én adtam is, úgy ahogy elvileg megbeszéltük(emberhiány van és csak bizonyos napokon van plusz ember előjegyzése).


A főnök meg leszidott, hogy az ő kontójára csinálom(közbe azon a napon nincs is bent), meg miért nem kérdezem meg őt stb. Pedig neki ehhez semmi köze nem volt én meg úgy csináltam mindent, ahogy ki lett adva az utasítás.


Ez csak egy eset a sok hasonló ilyen közül, de felmerült bennem, hogy valamiért nem kedvel engem vagy csak alapból ilyen a stílusa.


Amit rólam tudni kell, hogy 23 éves lány vagyok és nem nyalok ennek a főnöknek. Nem az én stílusom ez. Ha valakit alapjáraton kedvelek, akkor sem nyalás, hanem szimpla kedveskedés. Pl ha sütöttem sütit bentre és aki éppen arra járt és a szívem csücske, akkor addig nyüstöltem, amíg nem vett belőle.


2016. febr. 26. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább csak ilyen természete van de lehet irigy... mindenedre amit ismer.

Ha ilyenek vannak, mindig kioktathatod.

E esetben megmondhattad volna, ehhez semmi köze, nem ő kontója, mert bent sem lesz s te csak utasításokat követted.

2016. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!