Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek most mért sértődöt...

Szerintetek most mért sértődött meg rám?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik munkatársam mesélte, hogy a múltkor ment hazafele pár haverjával és kaptak a kocsijuk szélvédőjére egy nagy követ egy szembejövő kamiontól. Elkezdett engem győzködni, hogy ha az ő autója lett volna ő biztosan utána ment volna a kamionosnak és feljelentette volna. Jött azzal, hogy lettek volna tanúi meg lefotózta volna a kamiont és a rendőrség megbaxta volna az ürgét. Nem értettem vele egyet, mert szerintem ez nem ennyire egyszerű történet. Szerintem az ilyet elég nehéz bizonyítani. Erre kiakadt, hogy így meg úgy vagyok hülye, neki van igaza, blabla...Szerintetek?
2016. márc. 25. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez hülye. Az ilyenek veszélyesek ám. Ha télen állok majd előtte autóval és elkezdek csúszni hátrafelé és nekikoccanok, mert a jég az csúszik, akkor majd meg akar verni? Mondjuk remélem ilyenekkel találkozom majd, mert ott helyben úgy szarrá verem, hogy az orvosoknak élvezet lesz összerakni. Mond meg neki, hogy "Hát, jó hülye vagy!"
2016. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagydarab ürge, de nem az izomtól, hanem a zsírtól. Sajnálom, hogy ennyire mafla.
2016. márc. 25. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért sértődött meg rád,mert nem álltál mellette :D


Hagyjad majd megbékél.


Viszont ez egy olyan dolog amiről senki nem tehet,basszus egy kő oda csapódott.


Ha egy madár leszarja szélvédőt akkor kiirtatná a madárvilágot vagy mi? :D

2016. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is rossz ötlet!


Madár szarta üvegét? Jelezze mifelénk!

Vadászok a Bükkben ülve, levükben sülve-főve

várják a vadat, ami oly finom falat.

Ha már nincs vad, nincsen állat,

lőnek mindent, amit látnak.

2016. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!